Yuh demek serbest

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bende iç aydınlatma için kapı acanlardanım :) acaba astra f lerde içerden yakılıyormu arac 2001 astra f

commagene02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. opel combom var. bende aracı ilk aldığımda şahinden inip comboya binince ön kaputu açamamıştım. okuma alışkanlığımız var ama kullanma kitabımız yok. gerekli bilgileri burdan alıyoruz zaten. üye arkadaşlara bunun için çok teşekkür ederim. combo c kitapçığı e-book şeklinde sahip olan varsa paylaşabilir mi? birde şu ''follow me home'' combolarda uygulanıyor mu? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler...

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. opel combom var. bende aracı ilk aldığımda şahinden inip comboya binince ön kaputu açamamıştım. okuma alışkanlığımız var ama kullanma kitabımız yok. gerekli bilgileri burdan alıyoruz zaten. üye arkadaşlara bunun için çok teşekkür ederim. combo c kitapçığı e-book şeklinde sahip olan varsa paylaşabilir mi? birde şu ''follow me home'' combolarda uygulanıyor mu? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler...

ben opel.com.tr a mail atmıştım yollamışlardı corsa için. sizde deneyin. Birde herhangi bir yetkili servisi arayıp ebook olarak sorabilirsiniz...

commagene02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafzaf00 kardeşim ilgin için teşekkürler...