Yüce HERON Aşkına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zidnok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BİR SUBAY, DÖRT UZMAN VE İKİ ASKER
20 temmuz gecesi Hantepe Üs Bölgesi'ne düzenlenen kanlı baskında, Piyade Üsteğmen Çetin Aylar, Uzman Çavuş Turgay Yılmaz, Piyade Uzman Onbaşı Samet Yılmaz, Piyade Komando Uzman Çavuş Mesut Keklikçi, Piyade Uzman Çavuş Ayhan Say, Jandarma Komando Çavuş Serdar Yeşilyurt ve er Hakan Yutkun şehit olmuştu.
TSK İÇİNDE GÖRÜNTÜ DEPREMİ
Öte yandan Taraf, görüntüleri elde ettiği üst düzey askeri yetkililerin, bu götüntülerin TSK içinde deprem etkisi yarattığını yazdı. Askeri yetkililerin Taraf'a şunları söyledi: "Baskın yapılacak ihbarı alınıyor. Heron baskın yapılacak tepeye gönderiliyor. Baskın saniye saniye kaydediliyor. ama canlı görüntüyü gönderenler ne helikopter ne de uçak gönderiyorlar. Bu görüntülerden haberdar olan personel, yardım gönderilmeme sebebini soruşturuyor. Bize gerekçe hava şartları olarak açıklandı ama görüntülerden havanın açık olduğu görünüyor. Bölgedeki arkadaşlar da bu açıklamayı gerçeklerin saklanması olarak görüyorlar. Görüntülerde patlayan bombaların dumanları görünüyor. Hava o kadar açık. Bu videodan haberdar olan herkesin psikolojisi bozuk"
http://video.haber7.com/play.video.php?id=7982

//alıntıdır.

Böyle bir saçmalık dünyanın neresinde war acaba?Yazık günah.konuşmayalım diyorum ama yani konuşulmayacak gibi değil. Göz göre göre olcak iş mi bu acaba? sorumlular kim? bu olaylar son birkaç ayda mı meydana geldi? yoksa yıllardır mı göz göre göre weriyoruz bu şehitlerimizi soysuz pkk ya kurban? Ergenekonmuş bilmemneymiş bunlar örtpas edilmeye çalışıyor milletin gözü yok tayyibin gemiciğiymiş yok baykalın uçkuruymuş kapatılmaya çalışılıyor.Birileri birşeyleri düzeltmeye çalışırken birileri de köstek oluyor galiba..sonumuz hayır olsun ne denirki

kesanlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neresinden tutsan elinde kalacak bir mesele:( kurtlar vadisi izlerken yok artık ammada saçmaladılar diyordum ama sanırım gerçek hayatta daha da fazlası var:( ordumuza laf konduramıyoruz gücümüze gidiyor ama bireysel olarak içeri sızıp düşmanla işbirliği yapanlarda az değilmiş demekki:(

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ordumuzun içine sızmış PKK'lılar var. Hemde çok yüksek rutbelerde...
Ordunun görevi de bunları temizlemek. Savunmak veya üzerlerini örtmek değil.
Allah sonumuzu hayır etsin...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ordumuzun içine sızmış PKK'lılar var. Hemde çok yüksek rutbelerde...
Ordunun görevi de bunları temizlemek. Savunmak veya üzerlerini örtmek değil.
Allah sonumuzu hayır etsin...

hocam bu yaşa bu yorum. pes

zidnok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var bunu herkez biliyor tabi ama bunların kökten temizlenmesi için yapılan çalışmalara neden hala çomak sokuluyor peki?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyini beğenmediniz acaba?

neye dayanarak yazdığını ve askeri görevini yapıp yapmadığını merak ettim.

hala orduyu eleştiriyor 12 eylülün tartışmalarını yapıyoruz bugün. ana babalarımızdan hiç mi duymadık, abilerimiz hiç mi anlatmadı. o dönem sokağa çıkmaya korkarlardı. tabi ki darbe değildi çözümü. günün şartlarını göz önünde bulunduralım. akp zihniyeti tutturmuş bir referandum masalı gidiyor. neymiş efendim darbecileri yargılayacaklarmış. orduyu yıpratıcı , güven ortamını sarsıcı hareketler bunlar.. ne ak çıkar ne kara.

Son düzenleme:

zidnok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

asker derken TSK'nın tamamından bahsetmek istemedi sanırım arkadaş ama olan bu.açıp haberleri vs izleyip okursanız olan biten ortada.yüksek merciilere ulaşmış rütbeliler war we bunlarda bir çok suça iştirak ediyorlar. daha geçen gün ses kayıtları ortaya çıktı.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alın size en büyük örneği bu haber...
Biz neden 20 küsür yıldır PKK ile uğraşıyoruz? PKK'yi bitiremeyecek kadar aciz bir ülkemiyiz? Ordumuz PKK'yi bitiremeyecek kadar acizmi? Bitmesini istemeyenler var. Bunlarda orduya sızmış durumda.

PKK'nin en büyük destekçisi kim? İsrail değil mi?
Peki Mason localarına üye paşaların ne işi var ordumuzda?
Bunlara dair haberler defalarca yapıldı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...