youtube'yi açmayı bide böyle deneyin

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca Anti-Ban programı ile de rahatca girebilirsiniz ;)

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her görüşe saygım var kendilerince haklı olabilir arkadaşlar ama ben yasağa karşıyım orada birçok ülkeden çok farklı video var hepsini kontrol etmek zor olabilir ama bunu google türkiye benzeri bir yapı ile çözebilirler bence.
şimdi her sitede bir şey görüp yasaklama engelleme ile nereye varılacak bilemiyorum... Ayrıca şu an o sitede o video hala varsa dünyadan bir sürü kişi izliyordur zaten Türkiye'den erişimi engellemek ne derece mantıklı bu noktada çok anlamlı bulmadım kararı. Ama tabiki kabul edilecek şey değil.

ama son sözüm özgürlüğün kısıtlandığı her şeye karşıyım... ülkenin olması gereken demokratik yapısına aykırı bir uygulama bence bu tarz yasaklar, engellemeler vs...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan' Alıntı:
her görüşe saygım var kendilerince haklı olabilir arkadaşlar ama ben yasağa karşıyım orada birçok ülkeden çok farklı video var hepsini kontrol etmek zor olabilir ama bunu google türkiye benzeri bir yapı ile çözebilirler bence.
şimdi her sitede bir şey görüp yasaklama engelleme ile nereye varılacak bilemiyorum... Ayrıca şu an o sitede o video hala varsa dünyadan bir sürü kişi izliyordur zaten Türkiye'den erişimi engellemek ne derece mantıklı bu noktada çok anlamlı bulmadım kararı. Ama tabiki kabul edilecek şey değil.

ama son sözüm özgürlüğün kısıtlandığı her şeye karşıyım... ülkenin olması gereken demokratik yapısına aykırı bir uygulama bence bu tarz yasaklar, engellemeler vs...
"senin özgürlüğün benim özgürlüğümün sınırlarını zorluyosa bu özgürlük değildir ve bitmelidir" işte özgürlük tanımı budur sen nasıl tanımlarsın bilemiyorum.roj tv yayınlansın istermisin?o da özgürlüğer giriyor.sansür gereklidir bence.Her ülke izlesin TÜRKİYE izlemeyiversin şerefsizce hazırlanmış bir ivdeoyu.çok kolay önüne geçerler böyle kötü videoların ama işlerine gelmiyor.daha neler görücez bekleyelim ve görelim...

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgürlük tanımı yoruma açık bir şey değil ki sen bir vatandaş olarak seçme hakkına sahipsen onu eleştirme reddetme kanuni hakkını kullanma gibi haklara da sahipsin. Benim demek istediğim şimdi youtube'da sadece 1 tane video için siteyi engellemenin anlamının olmadığı Türkiye'den onbinlerce video var o sitede ülkeyi tanıtan, insanları tanıtan, kimi zaman bizimde modifiyeli opellere baktığımız onlarca video var. Bence site evrensel ya da şimdiki deyimiyle global yapıda bir site tabiki iyi kötü olacak, ve bu tip provakatif girişimleri her zaman göreceğiz bence internet zaten çok kontrol altında tutulacak bir şey değil. Her türden insan istediği şeyi çok açık açık yazabiliyor. Zaten videoya çok fazla tepki gelmiş ki videonun bir yunanlı tarafından hazırlandığına dair %100 bir kanıt bile yokken yunanlılara yönelik çok çok ağır ifadeler kullanılmış, şimdi bir şey yapıldığında çok mantıklı tepki göstermek lazım belki biraz politik tepkiler geliştirmek lazım işi mahalle kavgası boyutuna getirmek ve yapılan hakaretten daha fazla çirkin şeyler yazmayı çok doğru bulmuyorum zira karşındakinin seviyesine düşmüş oluyorsun ve bir nevi yapılanın kim tarafından nasıl yapıldığını bilmeden hatayı başkalarına hatta bir ulusa yayıp onları aşşağılıyorsun.
Sonuçta yapılan şey çok çirkin ama karşılığında yapılan da onun kadar çirkin olmuş, kişinin nick'ini yazarak yapılanlar yorumlara lafım yok ama direk yunanlılar.... şeklinde başlayan ifadeleri yakıştıramadım ve anlamsız buldum.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla onlarda yapıyor bizde yapıyoruz buişler karşılıklı ama şunu merak ettim ben hiç rastlamadımda ne tip videolar ülkemizi tanıtıyor?ben ya araba yarışı yada futbolla ilgili videolar gördüm yada üniversiteli kardeşlerimizin sarhoşluk halleri.genelde komedi ağırlıklı.türkiye videosunun bu siteden izleneceğini ve açıkcası doğru dürüst şeylerinde olduğunu pek sanmıyorum bunlar benim görüşüm.zahmet edipte link bulma bana "kendi çapımda" protesto ediyorum.yapılan hainliği kolay unutmam.sadece meraktan sordum ne tip tanıtımımız var?

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz monologa döndü konuşma ama şöyle söyleyeyim alanya didim gibi tatil yerlerini tanıtan sayısız video var geçen yaz bile danimarkalı bir sürü insandan duymuştum alanyayı youtube'da gördük diye... en basit örnek bir tatil yerinin adını yanına da video yazıyorsun genelde varda youtube'da çıkıyor.
Neyse o senin fikrin bu da benim sana da sonsuz saygım var...
kazasız günler diliyorum...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol.bende senin fikrine saygılıyım.
sanada kazasız sürüşler...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış bi anlaşılma olmuş bu arada youtube daki video potansiyeli çok fazla olduğu için tercih sebebidir.bu arada her ülkenin bi modu olcak diyorsunuz youtube a günde binlerce video upload ediliyor bunları tektek denetlemek we sakıncalı olduğunu anlamak bnce zor çünkü bnm upload ettiğim video yu yunan mod. denetleyemez.yada yunanın upload ettiğini bnm modum o yüzden o iş bikere en başından olmaz o yüzden youtube da zaten videolara şikayet linki eklemiş we 24-48 saat arasında değerlendirmeye alacağını bildiren bi yazı koymuştur. okadar tepki topladığı içinde video kaldırıldı fakat şimdi yine upload edilse tepki göstercek birileri yok artık. Dünyaya bizi karalamaları için bir koz daha werdik.