YouTube'da "HAARP Mİ? YAĞAN KAR YANIYOR PLASTİK GİBİ ERİYOR" videosunu izleyin

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vay arkadaş ilk defa böyle bir şey izledim. Bunun devamın da konu hakkında iki saatlik bir video daha var onu da indireyim de detaylı bir şekilde izleyeyim.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Numara bunlar. Milleti aptal yerine koymaya çalışıyorlar. Haarp projesi ile iyonosfere mudahele edildiği doğrudur ancak plastik kar nerden çıktı yaa. Deselerki kar yağmıyor ya da çok fazla kar yağıyor anlayacağım. Bunlara önce kar nasıl oluşur onu öğretmek gerek. Yiyorsa aynı karı yerden alıp denesin. Straforu getirmiş deney yapıyorum diyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yanlız şöyle bir şeyde var. Özellikle Sakarya depreminde meydana gelmesi ve sonrası hakkın da çok fazla şey okudum okur ilerde resmen beynim yandı. Daha farklı şeylerde var özellikle kopya insanlar dünya üzerinde üç kişi kopya olduğu yönünde.

Bir gerçek var oda insanlar dünyanın ayarı ile oynamanın bedelini fazla fazla ödeyecek.

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslen sakaryaliyim. Gölcukte buyudum cocuklugum orda gecti. 99 depreminden oturu sakaryaya donus yapmak zorunda kaldik. O donemde 17 agustos tarihinden 2 hafta oncesinde korfeze giris cikislar ve denize acilmak yasakti cunku sismik arastirma vardi. Arastirmayi yapanlar donemin ingiliz ve israilli proflardi. Depremden 5 gun sonra 3 turk devlet gorevlisinin yaptigi aciklama haarp tesislerinden uyduya, uydudan geriye sismik arastirma yapan gemiye radyoaktif dalga gonderildigi yonundeydi ve bu aciklamadan sonra bu 3 devlet gorevlisinin oldugu yonunde aciklama geldi. Bolgeye ait bildigim net birsey var oda golcuk askeri donanmasinin ulkeye 3 taraftan denizden gelebilecek saldirilari tek basina bertaraf edebilecek gucte oldugudur. haarp gercektir arkadaslar... Deprem sel firtina yaratabilir, bolgesel olarak insan beynini kontrol edebilir...

Sent from my iPhone using Tapatalk

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ülke iktidarları korku salıp milleti kendi etrafında toplamak için hep aynı yöntemlere başvurur.

Haarp yine mi gündem oldu :)

Yandaşların bu konuyu ısıtıp gündeme getirmedisi hafızaları balıklardan az daha fazla çalışan herkesin dikkatinden kaçmaz.

Hayırlı işler herkese :)

Bu arada konuyu açan kobay isimli arkadaş spam gibi forumu bu zihni sinir haberlerin bombardımanına tutmuş :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu işlere zerre kadar inanmıyorum aklı başında hiç kimde yaşadığı gezegenin varolan ve hassas olan dinamikleri ile oynamaz onu yok etmeye çalışmaz bu tamamen sehir efsanesi bana göre, amerikanın elinde böyle güç vardı da neden ortadoğudan binlerce askerini feda etti basardı düğmeye o coğrafyayı yerle bir ederdi devamlı amerikan menseili belgeseller izliyorum 15 senedir daha böyle bir konuya rastgelmedim

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.
Aslında bende inanmıyorum,;
Eğer ABD nin böyle bir gücü,imkânı olsaydı kendi coğrafyasında olan kasırga vb.doğal felaketleri önlerdi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.
Aslında bende inanmıyorum,;
Eğer ABD nin böyle bir gücü,imkânı olsaydı kendi coğrafyasında olan kasırga vb.doğal felaketleri önlerdi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen öyle tamam adamlar uzayla alakalı cok cok ilerideler cok büyük yatırımları ve araştırmaları var ama bu bahse konu mevzuu tamamen saçmalık

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haarp gerçek bir proje ancak bu şehir efsanesine dönmüş durumda.