Yorumsuz...

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aynamın koptugunu bılıyurm ama 230 la gıderken yerınden cıktıgını ılk defa duydumm gecmıs olsun

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre seninde başına gelmeyen kalmadı şu arabayla Nazar var onda en baştada benim nazarım var :D bencede senin haberin yokken biri aynana çarpmış yoklamış olabilir. 230 da uçup gitmesi çok ilginç çünkü

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim çok normal opel için. bi abinin corsasının tamponu fırlamıştı otobanda. benimde arka tampon fırlıycaktı ki ben fark ettim. inanın arka tamponu sadece çamurluk plastiklerine bağlayan 2 vida tutuyordu. sonra kendim diğer(esas tutması gereken vidalar) vidaları taktım

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi dilekleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim :) kesin yezocan senin yüzünden oluyo bunlar bi daha gelmicem oraya :D :D

Servisin yan çizmesi durumunda,benim de savunmam,bu aynaların çatlak oldugnu sizlere söylemiştim,bir önlem almadınız,bu sebepten oldu olabilir diye düşünüyorum :)
opele henüz gidemedim o yüzden sonuc ne olur bilemiyorum :) hafta sonu gideceğim inşallah :)
Yolda giderken çukur falan yoktu,buna eminim,ancak kuş da gelip çarpmaz herhalde artık :p

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun cok ilginc bi olay gercekten. bence opel bayisine gitmek yerine direk almanya opel e mail ile bildir. hem de sert bi dille "ayna yola dusse arkadan gelen araclar icin cok buyuk kaza tehditi olusturur" gibi cumleler yaz. fabrika tarafindan ciddiye alinir ama servisler ve bayiler pek ciddiye almaz bence...

serdarm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Opc ve opel bunu yaparsa varın gerisini siz düşünün :(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ama hiç bi arabaya daha doğrusu fabrikadan ve insan elinden çıkmış hiçbişeye %100 güvenmemek lazım. kalite oranı ne kadar iyi olsa da içinde illaki kaltiesizlik oranı da var.
1milyon arabadan 1 tanesinin lastiğinin fırlama ihtimali yok mu var, o yüzden yüksek hızlara çıkarken 2-3 defa düşünmek lazım

tabi opc bunun için yapılmış ama o da insan yapısı neticede. inşallah opel kabul eder..