Yorum ve bilgilendirme

adepiron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 yeni kasa opel astra enjoy aracımın antifirizi dolu olduğu halde antifiriz az antifiriz doldur diyor servis dedi ancak değişirsek düzelir dedi 60 tl değiştirmedim çaresi nedir 2 en yakın zamanda servise götürün yazısı sürekli karşıma çıkıyor serviste bakım yaptırdım çıktım yine çıktı bunu silmenin çaresi nedir.... araba çalıştığında sabah fan hemen devreye giriyor normal mi ...Lastiğimin ebadı da 215/55/17 sava lastik iyi mi teşekkürlerr

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi işte bi yanlış var....
fan hemen açıyorsa : ya müşür arızalıdır . ya kilima düğmen açık kalmıştır...ya devirdaim de bi sıkıntı var araç gerçekten çok hızlı hararet yapıyor...
ihmal etme...

adepiron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı en kısa zamanda servise götürün yazısı servis sildi yola çıktım yine geldi bingöl de servis yok yakın değil .....birde soğutucu az sogutucu ekle diyor halbuki antifriz dolu.......bunlarla ilgili yardımcı olabilirmisiniz selamlar

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın garanti kapsamında ve bunun için aracı aldığın servise gitmek zorunda değilsin, git başka servise bidon içindeki su seviyesi ikaz sensorunu değişsinler bunn silme ile olmayacak iş olduğunu bilmeleri gerekir

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bu sensor arizasini zaten opel biliyor, bidon degisecek kacari yok :( ...

fan ise klimaniz devrede ise 1. kademede acar normaldir, klima devrede olmadan aciyorsa musur arizalidir degismesi lazim... lastik ebatlarinizi ktapciktan bakin astra j lerde ebatlar nedir hatirlamiyorum ama sava kotu bir marka, petlas al daha iyi :D

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e abi bende aynısını dedim :)
sakalım yok ondan mı kimse takmıyor. :(

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astra j de aynı hatayı veriyordu sensör arızalı dediler. garantiden değişmişti.

adepiron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlar selamlar