Yolun Ortasına Kedi Gözü Diken Zihniyet!

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün konya-ankara arası yolculuk yapmaktaydım.bilenler bilir yol 2 geliş 2 gidiş karayoludur. yolun bi tarafı tadilatta olduğundan yolu tek geliş tek gidişe bindirmişler. bi de kaldırmışlar yolun ortasına kedi gözü dikmişler!!arabalar üstünden geçtikçe malzemeler yere yatmış.reflektörler ölmüş...bende önümdeki kamyonu sollamak isterken birine sağ önden çarptım. aracı yeni aldığım için kasko yaptırmaya fırsatım olmamıştı.şimdi bunu nasıl yaptırabilirim yoksa tek çözüm tamponu değiştirmek mi?
foto298kg3.jpg
foto297xf7.jpg

HySofT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun arkadaşım, walla bizim karayolları dünyada başka hiç bi ülkede yoktur... sürpriz dolu, heyecan dolu, adeta sürücüyü test etmek için hazırlanmış bir pist gibi :(

araç yeniymiş şimdi tampon deişmekte yazık olur.. ama oyle çiziklede dolaşmak senin içine sinmez... genel bi taberi wadır ya hani "NAZARLIK OLUR ABİ TAKMA BOŞVER" diye... onuda söylemek istemiyorum :)

bende arabayı aldıktan bi hafta sonra ankara'da bacanak'a gitmiştik, evin önünde park halindeyken yanından çıkan araba arka tamponun kenarını sıyırmış... bi üzüldüm bi üzüldüm... bana da nazarlık olur boşver dedi hep görenler, ama her diyene gıcık oldum içimden...

tekrar geçmiş olsun...

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun,tamponu değiştirmene gerek yok bence,iyi bir tampon tamircisi yada kaportacıda tamir ettirip lokal boyatırsan eskisi gibi olur fazla parada tutmaz sıkma canını...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun,tamponu değiştirmene gerek yok bence,iyi bir tampon tamircisi yada kaportacıda tamir ettirip lokal boyatırsan eskisi gibi olur fazla parada tutmaz sıkma canını...

çizikler çok derin acaba onu nasıl halledebilirler ki? o plastik merek resmen kesmiş tamponu:mad:

onu ora dikeni bi bulsam varya:mad::mad::mad:

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çizikler çok derin acaba onu nasıl halledebilirler ki? o plastik merek resmen kesmiş tamponu:mad:

onu ora dikeni bi bulsam varya:mad::mad::mad:
o derinler izleri ütü gibi bi alet var tamponcularda o aletle üzerinden geçtin mi dümdüz olur plastiği eriterek düzeltiyo ama sıfırdan farksız olur geçmiş olsun

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun bılıyorum o yolu. 2 hafta önce bende gectım ordan. tamponu kafana bile takma tamir olur.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lokal güzel boya yapan bi yere götür istersen auto kingi tavsiye ederim ostimde

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rötüj boyası ile halledin bence

korkarım boyayla düzelecek kadar yüzeysel değil...ayrıca ordaki derin çizikte parça kalkmış....