Yolu Görmeden Sollamak

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gece saat 2:40 istanbuldan sakaryaya dönüyorum, izmit e yaklaşırken tüneller vardır bilirsiniz, süratim 130 civarı, tünel girişi hafif sağa viraj şeklinde, öndeki aracı geçmeyi düşünürken tünel sol duvarında bir ışık reflesi hissettim, hemen gaz kestim öndeki mazdanın arkasına sıfır girdim, aman Allahım o da ne koca kamyon ters yoldan sol şeritten Azrail olmuş arabaların üzerine geliyor, aradım hemen 156 yı meşgul, 2 dakika sonra açtılar tel i, 'açar açmaz ters yönden giden kamyonun peşindeyiz' dediler, çok merak ettim kendi kendime acaba nasıl peşinden gidecekler diye, evde haberleri takip ettim, Allahtan kaza olmadı, sonuç olarak arkadaşlar bence otobanda olsa karşıyı görmeden sollamayalım, herkese saygı ve sevgilerimle.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, gerçekten çok geçmiş olsun.Hayret verici bir olay.Allah korumuş :eek:

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh
allah korumuş abicim seni
ayy çok ürpertici geldi bana

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun.Bu efendi o yolda terse girmeyi nasol becermiş ve nasıl cesaret etmiş!!Yuh diyorum

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yıllar önce Samsun'dan dönüyorum Ilgaz Gerede arası bir yerdeyim yol zifiri karanlık saat gece 3 gibi.İçime bir huzursuzluk çöktü ve nedensiz şekilde hızımı 60-70'e düşürdüm.Ara ara uzunları yakmaya başladım.Bir anda önümde konteyner taşıyan bir tır ve en küçük bir ışığı yanmıyor farlar dahil.Adamı sollarken kornamı çaldım bana bir küfretmediği kaldı.Gerede'de trafik yol kesiyordu durdum şikayet ettim.Yaklaşık 1 saatte bekledim eleman geldi ve kamyonu ekip bağladı.

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çok ilginç şeyler çıkıo paylaştıça
demekki bunun öncesinde sadaka yada bi iyilik yapmışın ki
allah içine ööle bi sıkıntı vermiş
geçmiş olsun tekrar
çok sırlı bi olaymış valla

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar, sanırım o kamyoncu muhtemelen alkollüydü ve izmit gişelerinden nasıl becerdiyse tersten girdi, Allah hepimizi kazalardan ve belalardan korusun, saygılarımla.

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun...