Yolda kaldım...

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese günaydın. 10 ocak günü alıp 12 ocaktan beri turlü ikazlarla beni uyaran aracım en nihayetinde bugün yolda kaldı. İlk "acil servise götür" ikazını aldığımda erdemirlere götürdüm. Oksijen sensörü dediler, sıkıp gönderdiler....tabiki iki gün sürmedi tekrar etti, lakin ikaz söndü...geçtiğimiz c.tesi akşamı tam eve dönerken DPF ikazı oyun oynar gibi 6-7 kere yandı söndü yandı söndü , otoparka gelince durdu..dün hiç çalıştırmadım ama bu sabah yine aynı oyunu oynadı ve şu an tekstillente gelmeden yolda kaldım. Araç hiç gaz yemiyor, 20 km hızı geçmiyor..yol yardımını aradım, bekliyorum:(

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yolda kaldım...

Gecmiş olsun. Sizin sorununuz arabayla degil, servisle anlaşılan.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Yeni makyajli dizeller acaip sorunlu geliyor fabrikadan...

Ne enteresandir yeni alanlarin (2012'de) cogu vites cok sert geciyor, gecirmek icin cok ugrasiyoruz diyorlar..

Sedanlarda arka da ki 5 rezistans bozuk diyor..

Bide bu eklendi, iyiki 2012 de almamisim aracimi walla... Amma problemliler...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ercan abi geçmiş olsun. Abi Erdemirler'den mümkün mertebe uzak durmanı tavsiye ederim. Ben arabamı ordan almıştım, hani ölsem kalsam daha oraya gitmem diye yemin etmiştim sonrasında.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun araç kendini korumaya almış bir ihtimal dpf dağılmış olabilir diğer ihtimaller oksijen sensörü veya turbo olabilir.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler öncelikle.. Aslında araç sorunlu geldi..servis arızayı tespit etti ama değiştirmek yerine onarımı denedi. Doğan haklısın, kapısından geçmemek lazım Erdemirin. Yaptıkları en iyi iş plakalık değişimi ile cam stickeri takmak..Ulaş ilk tespit oksijen sensörü arızasıydı..değiştir işte, yok sıktık 40 km. Test ettik, sorun yok deyip gönderdiler..servisten çıkıp yola katıldığım an ikaz yine çıktı..mesai bitimiydi geri götüremedim..bugünkü arıza sanırım DPF ile ilgili.neyse , şimdi odak'a çektirdim Berkay beyin ellerine teslim ettim...

Makyajlı ve önceki kasa sport kullanmış bîri olarak kesinlikle makyajsız hali daha iyi idi diyebilirim..ambians ışığındanmı hoporlör etrafı kromdanmı nedendir bilemîyorum ama eski aracım biraz daha özel hissi veriyordu..direksiyon çok şık çok güzel ama en üst pozisyona aldığım halde bacaklarımı sürtmeden inip binemiyorum...

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun inşallah sorun güzelce halledilir.

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erdemirmi garantisi bitse bedavaya bakıcaz deseler götürmem.1 sene önce araba daha 3 aylıkken sürücü kapısı kasılıyor yağlayın diye bıraktım 1 saat sonra sağ arka kapıyı demire sürtmüşler 30 a 30 cm şeklinde gördüm kapı değişti :)

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gerçekten sıkıntılı bir servis..sizin durumda yuh denilesi bir durum...