Yolda kaldım acil yardım

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba eşimle beraber akraba ziyaretine gidelim dedik yolda belediyemizin kazmış ve kapatmamış olan cukura arabamın sol ön lastiği girdi cıktı 70 km filendi hızım birden arabamın motoru stop etti arabayı saga cekip marşa bastı sanki marş motoru rolantı cevirip kacırıyor gibi ses geliyor arıza lambasuda yanıyor korkuö triger olabilirmi 60 bnde değiştirmiştim şu an 82 bnde

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Ülkemizde ne yazık ki belediyeler çok fazla çalıştıkları için bazen yorgunlukla bu tür ufak ayrıntıları unutabiliyorlar. Sorunuza gelecek olursak triger kayışı ile ilgili olacağını sanmıyorum. Şiddetli bir darbe aldığı için ön taraf kendini korumaya almış olabilir daha önce bir arkadaşımın fransız bir otomobilin de başımıza gelmişti. Eğer motorda çalışmıyor sa beyin benzini kesmiş olabilir akü kutubunu söküp beyni resetlediğiniz zaman düzelmesi gerekir. Ayrıca ön düzene , jantlara , lastiklere bir baktırın derim.

Karatepe26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Kaza raporu tutturup kusuru yola vermelerini söyleseydin. Yoldan kim sorumlu ise aracını yaptırırdın.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Albeada amcamında başına birçok kez gelmişti,darbe,kaza anında olası tehlikelerden korumak için ön tarafta bulunan bir sensör araç sert çukura girdiği an araç stop ediyordu. Muhtemelen sizin probleminizde böyle birşeydir. Resetlemeyi deneyin imkan varsa tech2 yada opcomla bakıp arızayı silmeye bakın arıza kodu bırakmıştır. Amcam o sensörü değiştirerek kökten çözmüştü. Birçok kez çukurlarda yolda kaldı.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tamircim geldi triger kayışı kopmuş dedi özel servista 63 bn de değiştirmiştim şimdi82 bnde yarın servise gidip gerekeni yapcam

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. İnşallah çok bir zarar vermemiştir. Polis çağırıp tutanak tuttursaydınız. Ayrıca değişimi yapan servisinde yakasını bırakmayın

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Polise rapor tutturmalımıyım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Cavit, rapor tuttursan bile belediye hasarını şıp diye ödemez ama tamircinin taktığı triger kayışının markasını merak etmedim değil. O ne ya bir çukura girmeyle triger kayışı mı koparmış? :(

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Trigeri 2sanayide stadyum motronun ordaki joker özel serviste değiştirmiştim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
darbe sensörü aktif olmuştur diyecektim ama triger çıktı ilginç .
bizimde başımıza geldi usta müsvetteleri yalama vida atıp başımıza iş açtıracaktı. seninkide belki değiştirdim deyip değiştirmedi...