Yol-Yakıt-Yakış Durumu Hakkındaki Görüşleriniz Hk.

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar Hepinize İyi Günler İyi Forumlar ;

16 Günlük İzinde Kardeşimi Üniversiteye Kayıt Amaçlı hemde memleket ziyaretleri amaçlı bir yolculuk gerçekleştirdik. Arabayı 2011 Haziranda aldığımdan beri ilk defa bu kadar gezdim aracımla. Altta bir kaç bilgi verdikten sonra siz değerli tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istedim. Vaziyet nedir diye.

BİLGİLER ;

* Yolcu Sayısı 4 Kişi.
* Bagaj Tamamen FULL + Arka Koltuk ayakların altınada makul seviyede Dolu.
* Düz Yollarda Klima Hep Açık Camlar Kapalı.
* Rampalarda , Tırmanışlarda ve Dur-kaklklarda klima kapalı. Camlar Açık.
* Kardeşim(20) ve Ben(26) Olmak Üzere İki Şoför.
* 119 KM Hız Sınırına Yolun %95'inde Uyulmuştur.(Ankara-Gerede Otobanı Hariç) :)

GÜZERGAH ;

MUĞLA-DENİZLİ-AFYON-ANKARA-KARABÜK-ZONGULDAK-KASTAMONU-BOLU*** Dönüş Yine KARABÜK-ANKARA-MUĞLA

Değerli Görüşleriniz İçin Şimdiden Teşekkür ederim
Şahin.

RESİMLER ;

1hdh.jpg

2jfj.jpg

3ugu.jpg

4oxo.jpg

5zqz.jpg

6sfs.jpg

7wkw.jpg

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah..Gayet iyi değerler..Ben de günübirlik ankaraya gitmiştim..Aracım 1.6 vectra c.. 225/17 lastikle ve ekstra donanımlarla ort 1600 kg ı geçiyor aracım..Ortalama 6.4 lt gösterdi yol bilgisayarım..Hız ortalamam ise 75 km klimasız.. Siz hem klimalı hem de 4 kişiyle bu sonuçları gördüyseniz fevkaladenin fevki olmuş..5 in altında uzun yolda inmek astra ile mucize değil kesinlikle..Kazasız belasız kullanmanızı dilerim

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
yolculuk mesafene göre ortalama hızın düşük geldi biraz. araç full dolu olduğuna göre ve 120 km hızla 5.2 makul. eskişehir-sakarya otoban giriş yeniçağa çıkış bartın varış 4.1 litre ortalama. dönüşte yol bilgisayarı sıfırladım aynı güzergah 4.7 litre. otobanı sormayın 118-120 km genelde. kafa estiğinde 140- 180 km :D(gidiş 500 km dönüş 500 km)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel değerler maşallh

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
serdar 90 la gidersem yengen den dayak yeme ihtimali var:sopa: yavaş gideceksek otobana neden para veriyoruz diyor:maden:

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Çokmu Yakıyor diye Şüphelenmiştim ama yorumlardan sonra anladım ki sıkıntı yok :) Teşekkürler.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karabüke geldiniz haberimiz yok yav :D
şaka bir yana zonguldak karabükü yenice yolundan doğru geldiyseniz zaten ortalama hızınızı düşürmüştür ve giderkende geredeye karabükten çıktıysanız oda ortalamayı arttırmıştır. karabükteyim bende gelirseniz bir merhabalaşalım :)