Yol Bilgisayarı!!!

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bencede astarı yüzünden pahalıya gelir. navigasyon sistemi daha TÜRKİYE'de yaygın olmadığı için beklemini öneririm.

mahsul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.suleymandemiryurek.com
burak_1987' Alıntı:
bencede astarı yüzünden pahalıya gelir. navigasyon sistemi daha TÜRKİYE'de yaygın olmadığı için beklemini öneririm.

okey.5000 eura zaten vermem.yolları zaten biliyorum.:)

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navigasyon yani gps sistemi türkiyede henüz oturtulmuş bi sistem diil.ben tavsiye etmiyorum...fakat illa almak niyetindeysen bi ara taksim istiklal caddesindeki megavizyon kitap evinde vardı...(tuning firmaları bile getirmedi sen düşün)

kobithekobi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tunning fuarına bi ugra orda gecen sene vardı... bu senede olabilir orda fiyat alabilirsin... onemli olan alet degil(cep bilgisayarlarında bazıtelefonlarda bile kullanıyosun) icindeki program navtukr munedir o saglıyo diye biliyorum... oda yaklasık 400 euro cıvarıydı... surekli guncelleniyo kullananlar memnun diye biliyorum tabi zevkler ve renkler tartısılmaz :p

boransalih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yanlış bir bilgi var navigasyon şu sıralar oldukça hızlı yayılıyor fiyatı da bu sıralar bayaaa düştü ayrıca bir arkadaş türkiyede tuning firmaları bile getirmiyor demiş ancak tuning firmaları olmasada birçok elektronik firması getiriyor

sesa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen harici navigasyon al. yada aynı paraya kendine navigasyon özellikli bir cep telefonu al at cebine :D