yol bilgisayarı

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir kaç gün önce küçük bir kaza atlattım ve sol farım çatladı kasko farın değişmesi kararını verdi ve far değişti arabamı bugün teslim aldım ama yeni farın parkları yanmıyor benim anlamadığım ve sormak istediğim şu yol bilgisayarı bu gibi arızaları göstermiyormu örneğin park lambası yanmıyor firen lambası arızalı gibi beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.forumda aradım bu konu ile ilgili bilgi bulamadım açık konu varsa kusura bakmayın

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astramda ön farlar ve arka stoplar patladığında yol bilgisayarında uyarı çıkmıştı,arka fren için brake lamb yazmıştı, ön parklarımı patlamadan değistirmiştim.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Aracinizda check kontrol denen sistem varsa bu uyarilari alirsiniz, benim basima astra h imda geldi, servis trigeri degisirken check kontrol e birsey yapmis, neyse sans eseri anladim cam yikama suyum bitti ama uyari vermedi, servise gittim tech2 ile tekrar aktive ettiler duzeldi. Belki sizinde oyledir, tech2 ile acilmasi gerekeilir.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G ve Vectra B de bildiğim kadarıyla farlarda ve stoplarda sorun olursa uyarır ama parklarda vermez...