yol bilg. tarih göstergesi

ynsakkurt

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
teybe gelen elektirik kablolarini dogru renge göre bagliyorum teyp kapanip acilinca hafizaya almiyor renkleri ters baglayinca teyp hafizaya aliyor fakat bu seferde teyp acildigi anda tarih göstergesi kayboluyor bir sikinti yaratmadan nasil duzeltebilirim teyp kontaga bagli

iGroN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G için soruyorsanız normal, teyp çalışırken tarih kaybolur, sadece sıcaklık ve saat görünür.

loweangel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teybin anfi tetiklemesini yani otomatik anten çıkışını bağlamayın sorun çözülür benim araçdada aynı sorun mevcuttu ben bu şekilde çözdüm

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Remote Ant. Kablosunu soketten çıkarabilirsin. Çıkarınca tarih gitmez ama çıkardığında direksiyon LED lerinde söner.

ynsakkurt

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Remote Ant. Kablosunu soketten çıkarabilirsin. Çıkarınca tarih gitmez ama çıkardığında direksiyon LED lerinde söner.

cikarinca dogru tarih tekrar geliyor bu seferde radyo cekmiyor baska bir alternatifi yokmu

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladıgım orjınal teyp degıl dımı ? baglamak sıtedıgınız

elektrık kablosuna teypten cıkan elektrık kablosu harıcı bı kablo daha var sarı renk oluyo genelde onuda elektrıge baglarsanız eger sorun kalmaz

ynsakkurt

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
anladıgım orjınal teyp degıl dımı ? baglamak sıtedıgınız

elektrık kablosuna teypten cıkan elektrık kablosu harıcı bı kablo daha var sarı renk oluyo genelde onuda elektrıge baglarsanız eger sorun kalmaz

atesleme ile hafizayimi ayni kabloya baglayim

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bnm teyptede ole atesleme hafıza aracın elektıgne baglı normalde ateslemeyı kontak elektıgıne baglıolar kontak kapatınca teyp kapanıo hafızayıda dırekt elektırge

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
cikarinca dogru tarih tekrar geliyor bu seferde radyo cekmiyor baska bir alternatifi yokmu

O zaman aracında elektronik anten var. Soketin arkasından 2 kablo çıkar. yukarı ekrana doğru gideni kesip ayırman gerek.