Yok böyle bir arıza!

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sanayiden geçerken uğrayım dedim gitmişkende teck2 yi aldım oksijen sensörü lambasını söndüreyim dedim söndürdüm bi çay içtim yola çıktım garipliği hissettimde anlıktır dedim arabanın çekişi bariz düştü benzine aldım daha beder 2. viteste 2000 devirde hafif rampada toplayacam diye canı çıkıyor gazda nispeten daha iyi bu lambayla bu olayın bir alakası olabilir mi ben mi sıyırdım kafayı bilemedim katalizör aklıma geldi yoluda yarıladım diye saatte geç diye geride dönmedim param olmadığı için dönesimde gelmedi adamlar evine gidecek diye tutmakta istemedim ama sorun çok ilginç geldi lambayla ilişkisi tamamen tesadüf mü oldu benzin filtresi mi tıkandı otobanda baya zorladım ama gidiyorda araba pek gitmek istemez gibi bilemedim bu sorunu sizce nolduki ya.

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oksijen sensörünün fişini çekip tekrar denerdım belkı yanlıs ölçüp yakıtı kısıyordur bir fikir sadece

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstteki kapağı açmak için tornavida bulamadım yarın deneyim belki düzelir denemeye değer.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O2 sensörün arızalı olabilir. Bazı durumlarda arıza lambasını nadiren yakar ve anlattığın şekilde çekiş düşüklüğüne sebep olur.Zaten denemeye başlamak için başka şüphe çeken bir malzeme yok.