Ynt:kapı çizik!!!

odondiatros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizlere bişey danışmak istiyorum; arcımın sol ön kapı (tam ortasında) 2 adet 0,5 cm'lik yuvarlak şekilde boya kalkması (bi şerefsiz anahtar denemesi yaptı heralde) battle_Teroriste, arka tamponda da sürtmeye bağlı çizik mevcut.servise götürdüm rotüş yaptılar ama pek içime sinmedi uzaktan belli olmuyo da yakından bakınca oje sürseydim aynı olurdu diyorum.auto kinge götürsem ''boya alanı geniş olur aracın değeri düşer,hiç elletme'' diyolar.boya renk tonunda ve araç değerinde bi sıkıntı olurmu?????cvp yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapı çizik!!!

renk tonunda pek bişey olmaz ama değerde fark olur ama uzun süre binme amacındaysanız ve içiniz rahat değilse yaptırabilirsiniz 5 yıl sonra satarken 500 -1000 fazla etse nolur önemli olan binerken zevk almanız

odondiatros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astraowner link' Alıntı:
renk tonunda pek bişey olmaz ama değerde fark olur ama uzun süre binme amacındaysanız ve içiniz rahat değilse yaptırabilirsiniz 5 yıl sonra satarken 500 -1000 fazla etse nolur önemli olan binerken zevk almanız
tedirginliğim ufak çizik veya boya kalkması olduğunda dahi boya alanı geniş oluyormuş (10X10-20X20 galiba).renk farklılığı olursa gene kafayı yeriz herhal  walll zaten çizenin kulaklarını çınlatıyorum arada :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben auto king de 2 kez boyandı fark anlaşılmıyor bile gözle görülür bir fark yok neredeyse ama kesinlikle auto king e yaptırın tabi yaptırmaya kararlıysanız servisin yaptığı rotüş bile daha servisten çıkarken akıyor

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz ve siyah renklerde ton tutmama ihtimali yok denecek kadar az. autoking bu işlerde iyi. ancak ben yine de boyanmaması taraftarıyım.anahtarlı çocugu hep beraber anıyoruz battle_Teroriste