Yine park halindeki aracıma çarptılar!

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış anlamayın ama bir şey daha ekleyeceğim.Ben olsam oraya aracımı parketmezdim. Yol çünkü buz. Kazaya davetiye gibi bir şey olmuş.Yeriniz yoksa ayrı ama bence oraya aracınızı çekmeyin. Alternatifiniz varsa tabi. Tekrar geçmiş olsun.

Başka yer yok malesef :( Binanın önü var ama orası hiç boş kalmıyor. Yer olmayınca mecbur buraya park ediyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Mustafa, hani geceleri kağıt toplayan kişiler varya, son zamanlara onların kullandığı el arabalarının boyutlarıda da maşallah kamyonet kadar oldu, genelde bu gençler yokuşlarda arabaları kendi haline bırakırlar, onlardan biri de aracına hasar vermiş olabilir (Ankara'daki eski evim bu şekilde yokuş olan bir cadde üzerindeydi, geceleri yol kenarında park eden araçlar bu şekilde hasar görürdü)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Mustafa, hani geceleri kağıt toplayan kişiler varya, son zamanlara onların kullandığı el arabalarının boyutlarıda da maşallah kamyonet kadar oldu, genelde bu gençler yokuşlarda arabaları kendi haline bırakırlar, onlardan biri de aracına hasar vermiş olabilir (Ankara'daki eski evim bu şekilde yokuş olan bir cadde üzerindeydi, geceleri yol kenarında park eden araçlar bu şekilde hasar görürdü)

Teşekkürler Savaş Abi. Olay Nevşehir'de oldu. Burada kağıt toplayan insanlar görmek zor:) Benim tahminime göre yokuş çıkmak isteyen bir vatandaş buzdan dolayı yokuşu çıkamayıp geri geri inmek isterken kaydırıp duruyor. Böyle tahmin ediyorum.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmıs olsun , sanırım vakumla düzeltilebilir

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar. Malesef vakumla düzeltielecek gibi değil. Arka kapının boyası çatlamış. Arka çamurluk ağzı da aynı. Ön çamurlukta da çizik şeklinde göçük var. Kaporta + boya için 500 TL civarına mal olur dediler. Sizce fiyat nasıl? Arka çamurluk ağzı, arka kapı ve ön çamurluk düzeltilip boyanacak. Birde sağ ön kapıda çizikler vardı. Bu kazada da avuç içi kadar bir yerde göçük var. Sağ kapıyı da yaptırsam mı acaba? Saçma bir kaza nedeniyle sağ taraf komple boyalı olacak!

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et