yine benzin zamlandı

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu böyle olmaz. yarın hemen lpg taktırıyorum araca. 14.03.2008 de lpg işlemlerine başlıyorum ;)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazıklar olsun ya.3 27 ne demek ya.yazıklar olsun.yakında 100 ytl ile 10 litre almaya başlarız

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hani ekonomi iyiye gidiyordu. Daha dün üç güzel ekranlarda ekonomi üzerine bütün bildiklerini güzel güzel anlatıyorlardı. Bunlar mı yalancı, ben mi sağırım anlamadım. Uzun zamandır yırtınıyorum bunlar ekonominin E'sini bile bilmiyorlar. Mutlu % 47 ne haber. Unutmayın sizlerde bizim gibi kazıklanıyorsunuz. Üstelik size giren kazık bile bile.........

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada devlet vergi iadesinde verdiği parayı geri istiyo bunu biliyomuydunuz... hata olmuş diyerekten verdiklerini geri alıcaklar.

ozzann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh be zam zam zam isyan çıkarmak gerekiyor anlaşılan .

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bu gidişle iki ihtimal kalıyo ya arabayı değiştircez yada sıralı sistem taktırıp bizde lpg kervanına katılcaz

ilker55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla almanyada da bayagi pahalandi,bugun doldurdum,normal benzin fiyati:1,40 cent,türk parasiyla ne kadar yapiyor bilmiyorum,

Ferra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha arkadaşlar benzinden usandım dizel araç aldım. 40 gün oldu alalı. Aracı aldığımda mazot 2.72 idi. Şimdi 2.93 oldu. tam 210 kuruş zamlandı. Opetin önünden her geçişimde aynı fiyatı göremedim desem inanır mısınız?
Bıktım usandım artık ya...

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hani ekonomi iyiye gidiyordu. Daha dün üç güzel ekranlarda ekonomi üzerine bütün bildiklerini güzel güzel anlatıyorlardı. Bunlar mı yalancı, ben mi sağırım anlamadım. Uzun zamandır yırtınıyorum bunlar ekonominin E'sini bile bilmiyorlar. Mutlu % 47 ne haber. Unutmayın sizlerde bizim gibi kazıklanıyorsunuz. Üstelik size giren kazık bile bile.........

+1 de benden. Abim bu ülkede o kadar bilincsiz olduktan sonra bu ülke daha cokk tokatlanır..