Yine Bayan Sürücü Bıktım artık Bıktım..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sallierim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün önce bi bayan geri geri gelirken arabama dokundurdu.neyseki plakalıga gelmişti bişe olmadı.bugün de arabayı park etmiştim.bayanın biri o kadar yer var geldi arabanın dibine koydu.neyse okula gidecem indim arabaya binecem şeytan dürttü bi bakim dedim.arka kapıya sürtmüş.sanırım kapıyı açarken bunu becermiş.komşulardan buldum kim oldugunu aradım neden sürtüp kaçıyorsun dedim aman nolacak ki diyor.Gel de deli olma.Vallahi bıktım arkadaş.kendi mallarına kıymet vermiyorlar bizim mallari da rezil ediyorlar.Kadınlara ehliyet verirken 2 değil 20 kez düşünülmesi gerekildiği tezini sonuna kadar destekliyorum.

buyrun bu da eseri

[img=450x600]http://u1312.hizliresim.com/1j/3/v4tzm.jpg[/img]

Ynt: Yine Bayan Sürücü Bıktım artık Bıktım..

Geçmiş olsun Deniz, Allah beterinden saklasın.

Geçmiş olsun kardeş sana aynen katılıyorum

saçı uzun olanın aklı kısa olurmuş çok görmemek lazım bu kadın canavarlara

geçmiş olsun talihsiz bir kaza bende aynısı geçen yaşadım maalesef olduktan sonra geri gelmiyor.Neyse umarım daha kötüsüyle karşılaşmayız.

Geçmiş olsun kardeşim...

Gecmis olsun.
Ben de butun kazmalar istanbulda sanirdim. 

Geçmiş olsun ben sırf şu park sorunu yüzünden oturduğum yeri otoparkı olsun diye seçtim ama ne yazık ki geçen gün kadının bir tanesi de benim araca sürtmüş deli oldum bir de numaram yazıyor madem beceremeyeceksin beni ara ben gelirim yani tabi kameralar herşeyi gösteriyor neyse kadın geldi diyor ki ayna çarptı ben de onemsemedim yahu dedim aynayı duydunuz da devam mı edilir ne olacak kaza işte dedi dedim tamam eşinizle görüşelim dedim deli oluyorum yemin ederim

Geri