Yıldız Jant...

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Replica dedikleri jantlardan sanırım görüntü birebir aynı ama malzeme farklıdır heralde...

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D GSİ Jantları da yıldız ve 17''

corsasport.jpg

Ama fiyat olarak tuzlu olur orjinal jantlar :D

Evet istediğim bu jant :D Ama fiyat tuzlu cunku lastıklerımıde degiştirmem gerekıyo suan ve orta halli bir lastık alsam takım olarak enaz 600 tl ee jantlarda 1250 tl hooopp oldu sana 1850 tl :D Bu fiyata suan bu ıstedıklerımı yapamam:S

Eger cıkma temiz,sağlam ve güvenilir biryerlerden bulan,duyan olursa bana msj atsın olurmu arkdaslar ilgelenebilirim... Teşekkurler yorumlar için...

Pekı bu corsa D nin bu jantın lastık ölçüsü nedir acaba ?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
göbekler filan dahil fiyatımı !

gobekler dahil degil ancak 4 gobek fiyati 130 tl olmasi lazim.

lastik ebati 215/45/r17 dir.

1850 olur tabii ama su da var bu jantlari alinca eski jantlari kullanmayacaksiniz. onlara lastikle beraber 600 - 700 tl veriyorlar...

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önüne gelen herkesin tavsiyesine kulak asma arkadaşım sen :) en iyi kullanan bilir çünkü. kadranda hız doğru olmaz, yakıt iki katına çıkar, yol tutuşu iyi olmaz, hantallaşır falan filan yanlış hepsi.. hız kesinlikle doğrudur, yakıtta artış olur ama ayda 5 tl fazla mazot koyarsın olur biter! en fazla bu kadar oynama olur. yol tutuşu hissedilir derece artar. ayrıca hantal falan da olmaz 0.5 saniye geç kalkarsın ki yarış yapacak olsan subaru alırdın astra değil :) ben 17'' F1 lastiği kullanıyorum. aracım 1.3 dizel olmasına rağmen 240 ibre gördüm
arkadaşlar senin istediğin jant ve lastik hakkında yeterince bilgi vermiş ama ben goodyear F1 lastik ve kosei marka jant kullanıyorum, çok memnunum. jant japon malıdır ve çok dayanıklıdır. fakat biraz tuzlu. istersen resimlerle birlikte özelliklerini yazabilirim eğer karar vermediysen.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hızda oynama konusu

Şuan ki lastikler 205-55-16 ise ve 215-45-17 alınırsa %1.055 gibi yani hissedilmez bile :)

Yakıt çok hafif artar yol tutuş iyileşir konfor düşer :) Görünüm zirve yapar :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
arkadaslar artik bu 1,055 ler eski araclarda kaldi, hiz bilgisi ABS tarafindan olculup tako metreye aktarilan aracalarda orjinal jant boyutlari aracin ECM sine Tech2 ile programlanabildigi icin jant degistirseniz bile hiz bilgisinde sapma olayi olmaz.

Astra H i ornek verirsek eger. 4 grup jant var tech2 de

16 ve 18 ler ile

17 ve 19 lar ayni

17 (225 taban)

19 (bir grup)

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önüne gelen herkesin tavsiyesine kulak asma arkadaşım sen :) en iyi kullanan bilir çünkü. kadranda hız doğru olmaz, yakıt iki katına çıkar, yol tutuşu iyi olmaz, hantallaşır falan filan yanlış hepsi.. hız kesinlikle doğrudur, yakıtta artış olur ama ayda 5 tl fazla mazot koyarsın olur biter! en fazla bu kadar oynama olur. yol tutuşu hissedilir derece artar. ayrıca hantal falan da olmaz 0.5 saniye geç kalkarsın ki yarış yapacak olsan subaru alırdın astra değil :) ben 17'' F1 lastiği kullanıyorum. aracım 1.3 dizel olmasına rağmen 240 ibre gördüm
arkadaşlar senin istediğin jant ve lastik hakkında yeterince bilgi vermiş ama ben goodyear F1 lastik ve kosei marka jant kullanıyorum, çok memnunum. jant japon malıdır ve çok dayanıklıdır. fakat biraz tuzlu. istersen resimlerle birlikte özelliklerini yazabilirim eğer karar vermediysen.

Eyw kardeşim saolasın... Kosesileri netten bakmıştım bıraz evet tuzlu bıraz.. Şuan cok fazla mıktar da harcama yapamam malesef :S

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gobekler dahil degil ancak 4 gobek fiyati 130 tl olmasi lazim.

lastik ebati 215/45/r17 dir.

1850 olur tabii ama su da var bu jantlari alinca eski jantlari kullanmayacaksiniz. onlara lastikle beraber 600 - 700 tl veriyorlar...

Evet benimde aklıma geldi suan üzerindeki orjinal jantları satmak ama aracıda satarken orjinal jantlarının olmaması dezavantaj teşkil eder diye de düşünmüyo değilim.. Malum bizim insanımız ince eleyip sık dokur,orjinal jantları yok diye fiyat kırpmaya bile çalışan olur elbet :D :D