yıldım bu seslerden yardım edin lütfen..!!!

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
ustalar benim vectra son bir aydır ön ve arka soldan ses vermeye başladı kasislerde ve bozuk yollarda düz yolda yok 2 rotçuya gittim alt düzeni gösterdim bozuk gevşek parça yok dediler ekzoz olabilir dendi askı lastiklerinin hepsini degiştirdim arka susturucunun içi dağılmış dediler değiştirdim bagaj da ses yapacak bir şey yok hatta tamponları bile söküp yeniden taktık arka amartisörler yeni sayılır önler patlak değil lastik havaları 30 yalnız bugün bir şey fark ettim doluyken (ben dahil 5 kişiydik) hiç ses gelmedi sevindim arkadaşları bıraktım yine başladı takırtı daha neleri kontrol edebiliriz önerilerinizi bekliyorum ...saygılar...:help:

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genel bir sorun gibi birşey.Birçok kişi de var. Amartisörlerin genel yapısından kaynaklanan bir durum.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neydi bişey vardı..??????? arka koltuğun altında denge ağırlıklarımıydı yoksa denge çubuklarımıydı. tam hatırlayamadım ama öyle bişey vardı. o ses yapıyordur.
benim şu cümlemi tamamlayacak biri lütfen. tam adı aklıma gelmedi.

asanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bendede aynı sorun vardı.Problem, tavan ışığının kabloları çıkmıştı tavan döşemesini söküp kabloları tavana sıcak silikonla yapıştırdım sorun kalmadı ses kesildi.Ya tavan lambasının arkasında tavana yapıştırılmış olan siyah kutu şeklindeki parça tavana sıcak vurmasından dolayı düşmüştür yada tavandaki barların, tavan sacıyla olan bağlantılarının puntası atmıştır.Onada barla sac arasına sünger çekmendir.Önerim arabaya bin tavanı hafiften yumrukla aynı ses geliyorsa sorunu buldun.Kolay gelsin

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim en mantıklısı arka terazi kolu ama sağlam amartisörlerde sağlam tavandan olamaz ses dışarda içerde ses yok valla kafayı yiyecem ....saygılar....:mad:

yalcin_kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka kelebek camının çevresindeki plastik parçanın koltukla birleştiği kenarları var buralar plastik onlar kırılmış olabilir yada koltukta olabilir veya arka panzot olabilir ufacık parçalar çok ses yapar onlara dikkat edin

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
arka kelebek camının çevresindeki plastik parçanın koltukla birleştiği kenarları var buralar plastik onlar kırılmış olabilir yada koltukta olabilir veya arka panzot olabilir ufacık parçalar çok ses yapar onlara dikkat edin

eyvallah bakacam usta..saygılar..:good:

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer araba boşken yapıp doluyken yapmıyorsa koltuklarla ilişkili gibi geldi bana...

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac dolu oldugunda ses gelmiosa,aracın sıkışıp gevşeyebilen mekanizmasına ait bişey,amortisör,şu murç denen bişey var,kasislere girdikçe gırç gırç die ses verir yağı falan eksildiyse.onlardan olabilir arkadasım.