Yılbaşı gecesi arabamı çizdiler :(

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gece bakırköyde arkadaşımın evine gittim yılbaşını geçirmek için bu sabah bir baktım ki arka sol kapıya şerefsizin biri anahtar atmış:mad: pastayla geçicek gibi değil derine benziyo:cry: çok sinirlendim yaaa daha 1 haftalık araba.. millet neresiyle içiyo napıyo artık bilmiyorum....

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
geçmiş olsun:( derin çizikler için en iyi sonuç rötuş-zımpara-polish ama zımpara çok önemli, eli yatkın birinin yapması lazım.

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun:( derin çizikler için en iyi sonuç rötuş-zımpara-polish ama zımpara çok önemli, eli yatkın birinin yapması lazım.

herkese teşekkürler.. artık öyle yapıcam ama yarın edirneye gidiyorum tekrardan ve 3 hafta yokum.. istanbula gelene kadar beklicem:(

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, çok canını sıkma her işte bir hayır vardır...

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılbaşına kötü bi giriş yaptım.. daha onlara söylenicek çok ama çok şey var da....

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı......................................................................t

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı......................................................................t

katılıyorum!!!:mad: