Yıkamacıda başıma gelen...

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar... Bugün aracımı bir arkadaşımın tavsiye ettiği bir oto yıkamacıya bıraktım. Aracımı teslim aldıktan 15 dakika sonra farkettim ki sağ arka kapı kolunda boyu 3-4 cm, eni yarım cm çizik var. ևizik dediğim, boya kalkmış ve altında siyah görünüyor. Hemen yıkamacıya geri gittim. Bizde olduğunu düşünmesem de eğer ki bizde olduğunu söylüyorsanız, serviste kapı kolunu değiştirin, ordan beni arayın, faturayla gelin öderim dedi. ֖ncelikle yıkama esnasında mı oldu yoksa arabanın kapı kolunu sürttüler mi onu merak ediyorum... Sonuç olarak sizce ne yapayım? Olayı büyütmeden rütuşla orayı kapattırayım mı yoksa kapı kolunu mu değiştireyim? Ya da kapı kolunu komple mi boyattırayım? 

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yıkamacıda başıma gelen...

Yıkamacıda olmuştur kanımca.
Yoksa ödemeyi kabul etmezlerdi. Yurdum esnafı değilmi.

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok ben yıkamacıda olduğunu biliyorum da acaba dedim tazyikli sudan mı oldu, yoksa onlar aracı yan tarafa alırken sürttüler mi...

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zarar gelmiş ise (ezik çizik vb.) kapı kolunu değiştirin, döşeme sökülmüyor bildiğim kadarıyla, basit bir işlem diye hatırlıyorum...

Fakat boya ile hallolacaksa hiç uğraşmayın, seviste kapı kolunu söktürüp boyatın ve faturasını yıkamacıya götürün..

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Zarar gelmiş ise (ezik çizik vb.) kapı kolunu değiştirin, döşeme sökülmüyor bildiğim kadarıyla, basit bir işlem diye hatırlıyorum...

Fakat boya ile hallolacaksa hiç uğraşmayın, seviste kapı kolunu söktürüp boyatın ve faturasını yıkamacıya götürün..
Kapı kolunda zarar yok, sadece boyası atmış siyah görünüyor. Döşeme falan sökülmüyorsa dediğiniz gibi söktürüp boyatıyım en iyisi. Ne kadara boyarlar ki bir tane kapı kolunu?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
Kapı kolunda zarar yok, sadece boyası atmış siyah görünüyor. Döşeme falan sökülmüyorsa dediğiniz gibi söktürüp boyatıyım en iyisi. Ne kadara boyarlar ki bir tane kapı kolunu?

Sökme, takma, boyama: 100 TL civarı yapılır tahminim.