yetkili servis, özel servis tercihi

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, kapı gergi kolum değişecek
sanayide opel servisine sordum
Orjinal kol 65.00 TL + 20 yada 25 lira takma parası dediler toplamda en fazla 80.00 85.00 lira
yetkili servisten fiyat aldım
Orjinal kol 77,5 + 75 lira takma parası istediler toplamda 150.00 lira

nasıl tercih yaparsınız, birde sanayide yaptırmaya karar versem orjinal parça taktırdığımı nasıl anlayabilrim

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayi tercihin olmalı Birde o parça vectra c için ise 60 tl idi takması kolay sende yaparsın para verme bile kapı gergi si ise
üzerinde GM Logosu Vardır Diğerini Sökünce Aynı yerde Görürsün Logoyu

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayi tercihin olmalı Birde o parça vectra c için ise 60 tl idi takması kolay sende yaparsın para verme bile kapı gergi si ise
üzerinde GM Logosu Vardır Diğerini Sökünce Aynı yerde Görürsün Logoyu

astra içindi , kolun yarısı içeride oldugu için sökme işlemini tek başına yapamam sanırım.. o yüzden sanayi de taktırayım diye düşünüyorum

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
servisten parcayı temin edip özel serviste taktırabilirsiniz

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servis iki katı fazla fiyat çekiyor hiç gerek yok yaptıkları işin aynısını yarı fiyata yaptırmak varken neden parayı sokağa atalım.

mavim1974

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende su anda ayni ikilemde kaldim, arabamin 45 bin bakimi geldi, topkapi odak 450 lira fiyat verdi ozel servis ne ister ki acaba birde topkapi-avcilar arasinda tavsiye edeceginiz, beni yonlendireceginiz guvenilir bir usta/servis varmi?

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende su anda ayni ikilemde kaldim, arabamin 45 bin bakimi geldi, topkapi odak 450 lira fiyat verdi ozel servis ne ister ki acaba birde topkapi-avcilar arasinda tavsiye edeceginiz, beni yonlendireceginiz guvenilir bir usta/servis varmi?

bayrampaşada suat usta var istersen telini veririm yetkili serviste çalışmış uzun yıllar şimdi kendi yerini açmış. yetkili servis sadece çok parası olanlara hitap ediyor .

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Triger değişimi,fren balataları veya güvenlikle ilgili diğer onarımlar harici ufak tefek işler için asla yetkili servise gitmeyin derim.Orjinal yedek parça kullanmakta ısrarlıysanız yetkili servisten parçayı alın,sanayide de iyi bir ustanız olsun bu arada..ona taktırın;)

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avcılar Fatih sanayide hem atiker lpg yetkili bayi hemde opel mekanik ve elektronık ustası arkadaşım var aracımın bakımlarını sürekli orada yaptırıyorum hem uygun hemde sorunsuz tavsıye ederım ... Lokman Usta
ASLAN OTO LPG GAZ DÖNÜŞÜMÜ
DOĞAN ARASLI CAD. NO: - FATİH SANAYİ SİTESİ C - 2 BL. D:24 ESENKENT
ESENYURT / İSTANBUL
Telefon numarası : (0212) 428 38 12

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar merhaba. Sanayide yaptırdım,alriken parçayı inceledim ambalajının üzerinde Almanya üretimi oldugu yazıyordu bandrol gibi birşeyler vardı,seffaf bir posette id..
Sökme işi basit değilmiş usta değiştirdi, kapı çok rahatladı seste yapmıyor artık..
65 + 25 = 90 lira ödedim, usta yanlış bi hareket yaptı, kap iç döşemesini sökerken üstte camın oldugu yerdeki döşemeyi yanlış yerden çekti oda içerden ayrılma yaptı , şimdi içerden asagidaki fotograftaki bolume parmaklarimla yukardan bastirinca esneme yapiyor.. eskiden yapmiyordu icerden ayrildigi icin oluyor' usta toplarken icine siyah silikon surmustu ama uzerine baski yapilmadigi icin sanirim birbirine kavusmadi. yaptiracaklar ona dikkat ettirmeli

sonuc olarak halloldu..

48D