Yerli Otomobil Tanıtıldı

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Ayna olayinin icerdeki kismini pek begenmedim audi e tron daki gibi kapi dosemelerinde gommeli ekran olabilirdi. Benim cocuk icerdeki ayna ekranlarini kirar 😂 Gecen gun benim sofor gunesligindeki makyaj aynaliginin kapagini kirdi. 2 saat tamiriyle ugrastim.Bahsettigim e trondaki ayna

images.jpeg-1.jpg

• Beğen
Tepkiler: Hasip

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ayna olayinin icerdeki kismini pek begenmedim audi e tron daki gibi kapi dosemelerinde gommeli ekran olabilirdi. Benim cocuk icerdeki ayna ekranlarini kirar 😂 Gecen gun benim sofor gunesligindeki makyaj aynaliginin kapagini kirdi. 2 saat tamiriyle ugrastim.Bahsettigim e trondaki ayna

images.jpeg-1.jpg
O da olur zamanla... Kolay iş o...

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Umarım bir gün uyuyan Türkiyem uyanır..Bunu gerçekten çok içten diliyorum...Kurulacak tesisin tam olarak yeri belli değil..Sadece Öngörüler var..Daha tesis kurulmamış...Ortada sadece 1 er adet yapılmış test araçları var...Nezaman üretilir nezaman trafiğe çıkar belli değil...(Seçime yakın bir adım atılabilir)....Şimdiden milli takımın bir galibiyeti ile sokaklara dökülür gibi havalar girdik..Önce bir satışa sunulsun,trafiğe çıksın bende ayakta alkışlarım merak etmeyin..

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu araçlar maalesef 200-300 bin TL'den aşağı olmayacak. Yani gene parası olan alacak. Ayrıca bu fiyatlar 200 bin tl üstü oldukça dünya markaları ile nasıl rekabet edebilecek? Keşke her şeyden önce halkın da alabileceği daha ufak ve daha az donanımlı, daha ucuza mal edilebilecek bir yerli marka araba olsaydı. ama daha fazla kısmının gerçekten yerli olacağı bir araç olsaydı. Yani seçim gayesi ile değil de gerçekten kendi arabamız markası olmuş olsa ve en azından %50 den fazla parçası yerli olsa daha iyi olurdu. Bir oldu bitti ile bir gazla olmuyor bu işler maalesef. Ancak desteklemek önemli tabi. Umarım mühendislerimiz daha iyi işler de çıkarır.

• Beğen
Tepkiler: Cemil