yepyeni tercihlerle karşınızdayım:==)

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir aydır formda yokuz arabayı satmışsın,hellal olsun Gökhan kardeş,bence iki tercih arasında Golf ama başka şıklarda olsaymış Civic'derdim.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bi arabayla pazarlik bitti... Antalyaya gidiyorum. Yarin ilk iş müdür beyden izin almak... 2008 model 17.700 km de, kirmizi renk. 1.6 motor stylance leon.. Araba 2008 temmuz çikişli 2 senelik garanti devam ediyor. Fiyat 26,500...

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun,almadan iyice baktır.

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi arabayla pazarlik bitti... Antalyaya gidiyorum. Yarin ilk iş müdür beyden izin almak... 2008 model 17.700 km de, kirmizi renk. 1.6 motor stylance leon.. Araba 2008 temmuz çikişli 2 senelik garanti devam ediyor. Fiyat 26,500...

beyaz leon olmadıysa kırmızı da olabilir:D
iyice baktır Antalya tehlikeli biraz,hayırlısı olsun..

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Bir aydır formda yokuz arabayı satmışsın,hellal olsun Gökhan kardeş,bence iki tercih arasında Golf ama başka şıklarda olsaymış Civic'derdim.

bugun kayseride senin satamadğın vectrayı gördüm:)) arkasında elit tunuig yazıyor değil mi:)) valla aklıma sen geldin dedim nerde bu özdemir abi? sahi nerdesin?

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
sahibi çok şeffaf çıktı istersen motor numarasını bile vereyim sordur dedi ama bende çok üstüne gitmedim abi plakayı versen kafi dedim.. sanırım güvenilir biri, çokta sorun çıkarsa antalyaya 7 aydır gitmiyorum gitmiş olurum:))

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun Gökhan abi sen zaten uzun süredir leonları araştırıyordun bence artık hasret bitsin :) aracın sağını solunu iyice kontrol ettir keyfini çıkara çıkara gel Kayseriye ;)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun Gökhan abi sen zaten uzun süredir leonları araştırıyordun bence artık hasret bitsin :) aracın sağını solunu iyice kontrol ettir keyfini çıkara çıkara gel Kayseriye ;)

valla haklısın kardeşim aynen dediğin gibi yapıcam:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...