Yeniden üretime geçse???alırmısınız???

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b2 5 yada 6 ileri otomatik şanzıman 2,bin motorlarda 150-160 beygir güzel bi 17 jant fabrikasyon,bence yeterli :)ilk ben alırdım valla

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende alırım vectra b hastalıktır
ya nefret edersin yada hastası olursun arası yok

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı şeyleri çok abartmamak gerekir kadir kardeşim...klavye ile yazıyoruz sonucta bakmadan yazınca olabiliyor böle hatalar...o kadarda abatılmasın artık yeter yani...ne anladığımı anladıysanız siz problem yoktur...tamam yabancı kökenli kelimelere amenna bişey dediğim yok kullanmamayada özen gösteriyorum...ama bi kelime içinde bi harf eksik yazmısım diyede bu kadarda olmaz...bundanda banlıyacaksalar...ayrıca amacınızı tam anlamıyla anlamış değilim...uyarmaksa uyaran yöneticiler olur dikkat etmeyede çalısıyorum zaten...

değişcek - değişecek bi e harfi yazılmamış diye yada
olcak - olacak bi a harfi hızlı yazarken yazamamışım diyede bu kadar olmaz..insanız biz kusursuz varlıklar değil...bunları unutmayalım lütfen...

yaşınız yazmıyor ama ben abi diyim. benim yazım size değil zaten ben olayı farklı düşünerek yazdım ama siz alındınız. sizlik birşey yok yani. tam tersine ben sizin için yazdım ama neyse keyifli forumlar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
"ileti" yazın, Türkçe arıyorsanız budur Türkçesi... :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepimiz kendimizi yönetici zannediyoruz bence yöneticeler yapsın yapacağını burda kimin atılacağına yönetim karar verir!!!basit şeyler yüzünden konu amacı dışına çıkıp gidiyor her zaman ...Sanki büyük makama dilekçe yazılıyor olur böyle hatalar probleme gerek yok rahat olun !

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepimiz kendimizi yönetici zannediyoruz bence yöneticeler yapsın yapacağını burda kimin atılacağına yönetim karar verir!!!basit şeyler yüzünden konu amacı dışına çıkıp gidiyor her zaman ...Sanki büyük makama dilekçe yazılıyor olur böyle hatalar probleme gerek yok rahat olun !

:bir::bir::bir::bir::bir:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kesinlikle almazdım.insignia gibi bir araba yollarda iken ne gerek var vectra b ye.

opelin tekrar üretse satabileceği tek araba astra g bence..
vectra b hayal kırıklığı olur.hastası haricinde yüzüne bakan olmaz diye düşünüyorum bu sorunlu arabanın.

siz tüm sorunların çöüzmü bulunup sorunsuz bir vectra üreteceklerini düşünün...yani astra g kalitesinden yüksek kalitede üretilse diye düşünün...hastaları alır zaten fakat eminim alan çok sayıda insanda olur..dşünsene 2012 model vectra b3 diye çıksa???mükemel olur...

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temiz bir vectranın üzerine 10 bin tl harcayın sıfır gibi olur... opeli beklersek o araba hiç çıkmaz zaten..
ancak başka bir marka alır o üretir tofaş gibi o da zaten dandik olur