Yeni yüzü ile [68 DZ 551] Vectra PoWeR..

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim neden olmasın ama bu bijonların girdiği demire nasıl denk gelecek orasını pek anlayamadım. orda da bi işlem olacak mı??

kesinlikle hayır siz sadece bijonu takıp torkluyorsunuz (sıkıyorsunuz) başka bir işlem yok ama müsait olduğum bi anda yaparım 20 tane size yollarım.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah, güle güle kullanın. Kazasız belasız ve cezasız sürüşler :)

Egzoz tarafına LPG girişi koyan ustada mı sıkıntı var yoksa egzozcudamı ? :D

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Aksaraylıyım ama Ahmet arkadaşı çıkaramadım :) Şaka biryana emeğine sağlık olsun. Bunları orda mı yaptırdın? birde ben eski Tigramın elektrik işlerini Musa usta(Doğanay)' da yaptırırdım ve Yaşar Usta' da az kahrımı çekmedi :) bir ara nevar ne yok tüm ampülleri Parlement yaptırmıştım ama şimdi yeni araç tamamen orjinal ve eski heves yok.

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Aksaraylıyım ama Ahmet arkadaşı çıkaramadım :) Şaka biryana emeğine sağlık olsun. Bunları orda mı yaptırdın? birde ben eski Tigramın elektrik işlerini Musa usta(Doğanay)' da yaptırırdım ve Yaşar Usta' da az kahrımı çekmedi :) bir ara nevar ne yok tüm ampülleri Parlement yaptırmıştım ama şimdi yeni araç tamamen orjinal ve eski heves yok.

evet tüm gördüğünüz eklentiler aksarayda yapıldı :D elektrik ustası olarak bu görevi ben üstlendim. motor ustam hasan usta jant lastik yay ustam barış usta. reklamcım da idris usta :D hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok kahrımı çektiler :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yakışıklı maşallah ,ALLAH kaza bela vermesin...

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah, güle güle kullanın. Kazasız belasız ve cezasız sürüşler :)

Egzoz tarafına LPG girişi koyan ustada mı sıkıntı var yoksa egzozcudamı ? :D

vallaha arabayı ilk aldığımda o taraftaydı lpg girişi sordum önemsiz dedi ustalarım dokunmadım bende :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle hayır siz sadece bijonu takıp torkluyorsunuz (sıkıyorsunuz) başka bir işlem yok ama müsait olduğum bi anda yaparım 20 tane size yollarım.

valla zahmet olmazsa teşekkür ederim ama yanlış anlamayın sormadan edemicem ücreti ne kadar olur???

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla zahmet olmazsa teşekkür ederim ama yanlış anlamayın sormadan edemicem ücreti ne kadar olur???

Ücreti yok :)

Jantımın birer kollarını kırmızı yapıp içlerine markasını yazmak daha hoş olur diye düşündüm ve sabah saat 8 de sanayiye gittim istediğimi elde ettim :) ve 10 dakika önce çektiğim resimler :D
5nun.jpg

gu20.jpg

biraz batık arabamız kusura bakmayın :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ücreti yok :)

Jantımın birer kollarını kırmızı yapıp içlerine markasını yazmak daha hoş olur diye düşündüm ve sabah saat 8 de sanayiye gittim istediğimi elde ettim :) ve 10 dakika önce çektiğim resimler :D
5nun.jpg

gu20.jpg

biraz batık arabamız kusura bakmayın :)

eyvallah saolasın. kaliperle beraber çok güzel olmuş valla harika :rakir: darısı bizimkilere...