Yeni Üye harunhoca

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: harunhoca
Adınız Soyadınız: Harun BAHÇECİOĞLU
İkamet ettiğiniz yer: İSTANBUL-KAĞITHANE
Mesleğiniz ve yaşınız: ÖĞRETMEN 47
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

Ekim ayının ilk gününde yeni sıfır bir opel araç alınca, hem bildiklerimi paylaşmak hem de bilenlerin bilgilerinden yararlanmak için bu siteye üye oldum. Eğitimciyim ve umarım nitelikli ve saygılı bir paylaşım yaşarız. Çünkü amacımız bribirimize inandıklarımızı empoze etmek değil, paylaşmak ve yararlanmak olmalıdır. Herkesi aynı şeyi düşünmeye veya inanmaya zorlanmamalıdır. Aracım 2013 Astra Sedan 1.4 Turbo Düz Vites Cosmodur. Rengi Bronz Kahverengi. Şehir içi pompa yakıt ortalamam hemen söyleyeyim 9,4 litredir. Şimdilik bu kadar.
------------------------------------------------------

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar hoşbulduk teşekkür ederim de... siteye yeni üye oldum sakin bir yere benziyor, hoşgeldin diyen sadece iki kişi oldu... biraz ilgiye ihtiyacım var sanki.. siteyi daha tam olarak kavrayamadım, millet hangi tarafta... son yazılanlara mı bakmam lazım güncel paylaşımlar için?

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz. Aynı anda birçok kişinin online olmasını beklemeyin, birde aktif üye sayısı kimbilir kaçtır.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet hemen moral bozmamak lazım, biraz sabretmek lazım. aynı zamanda opelsizasla formuna da üyeyim de hangisi daha canlı merak ediyorum aslında.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz hocam, saygısızlık gibi algılamayın hoşgeldin merasimini. Forum kültürüyle büyümüş gençler olarak tanıtım mesajı altına 3-4 kişi hoşgelin mesajı attıktan sonra hoşgeldin demeyi post kasmak(gönderi sayısını artırma çabası) olarak görürdük eskiden takıldığımız forumlarda, o yüzden alınmayın. Forumdaki eğitimcilerin yeri ayrıdır, iyi forumlar.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hımmm bunu düşünmemiştim. Yani hoşgeldin demek bir yerde abesle ilştigal etmek gibi bir şey oluyor sanırım. Bu da yazılı olmayan forum kurallarından biri demek ki. Öğreneceğimiz daha çok şey var anlaşılan. Yine de bizim kültürümüzde yeni gelene hoşgeldin demek iyi bir şeydir... demenizde bence sakınca yok. Şaka bir yana diyen de demeyen de sağolsun.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hoşgeldin.