Yeni Üye hakustuner

hakustuner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: hakustuner
Adınız Soyadınız: HAKAN ÜSTÜNER
İkamet ettiğiniz yer: İSTANBUL / MALTEPE
Mesleğiniz ve yaşınız: İNSAN KAYNAKLARI UZM. / 31
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

Herkese selamlar,

30 yaşını devirmiş bulunan bir araba tutkunuyum.Küçük yaşlardan itibaren ailemin çiftçi olması itibariyle traktörümüzden başlayan direksiyon&motor sevdam halen artarak devam ediyor. İlk arabamızın tofaş olması sebebiyle yıllarca tofaşa bindik. Daha sonra babam sıfır seat leon almasına ve benden esirgememesine rağmen tofaş aşkını içimden atamadım ve kendime ilk sahibinden şahin alarak büyük özenle modifiye ettim. Evliliğimin ilk yılına kadar büyük bir sevgiyle kullandığım arabamı yüksek lisansım sebebiyle malesef satmak zorunda kaldım. Bu süreçte eşim öğretmen olarak devlete atandı ve araba diye sayıklamaya başladı . Bütçemiz sebebi ile 2000 öncesi otomatik ve eşim için küçük bir araba arayışına girdim ve Mayıs ayında uzun aramalarım sonucu Antalya'dan 45.000 Km' de 1998 Model Opel Corsa Otomatik 1.4 GLS aldım. Küçük araba sevmememe rağmen 4 aydır Corsamıza bebek muamelesi yapıyoruz,onu çok seviyoruz. İlk kez opel sahibi olmam sebebi ile tecrübelerinizden faydalanmak ve Opel kullanıcıları ile tanışmak için foruma üye oldum.

Saygılarımla,
Hakan ÜSTÜNER
------------------------------------------------------

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş geldiniz, keyifli forumlar..