Yeni Üye alihanevren

alihanevren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: alihanevren
Adınız Soyadınız: Alihan EVREN
İkamet ettiğiniz yer: Ankara
Mesleğiniz ve yaşınız: Dis Ticaret mezunu - 23
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

Bütün opelim.net ailesine merhabalar, forumuzuna yeni katilmaya karar verdim. Kendimi kisaca tanitayim. Adim Alihan EVREN, yarismaya Ankara'dan katiliyorum, 23 yasindayim, Dis Ticaret Mezunuyum ve tabikide issizim.
3 sene evvel hayalimin arabasi olan 96 model bir Dogan SLX im vardi, yaklasik 1,5 sene acisiyla tatlisiyla ona bindikten sonra vedalasmak zorunda kaldim.
6 ay evvel 2013 model Opel Astra H Essentia almistim otomatik vites 4 ay bindikten sonra Easytronic sanzimani hic begenmedigim icin satmaya karar verdim.
Gectigimiz hafta en sevdigim arabalar arasinda olan Astra H GTC 1.6 aldim uzun aramalar sonunda guzel bir arabaya kavustum. Tabi aksiklikler pesimi birakmadi, arabayi aldigimin ikinci gunu bir taksiye arkadan tiklattim ve farim kirildi boylece Xenon Farin ne kadar pahali oldugunu ogrenmis oldum (Hurdacidan yogun pazarlik sonucu 380 liraya alabildik - Dogan SLX imin fari 25 liraydi, buyuk bir degisim oldu benim için-). Yeni farimi taktirdigim gun sanayi cikisi bu sefer birisi bana arkadan carpti.
Sonuc arabayi alali 1,5 hafta olmadan 2 kaza yaptim (cok dikkatli bir surucuyumdur, her turlu apacilikten sakinirim) arabadan biraz sogudum malesef. Neyse uzun lafin kisasi araniza katilmaktan memnuniyet duyuyorum.
Saygilarimla.
------------------------------------------------------