Yeni Üye acy1905

king1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: acy1905
Adınız Soyadınız: AYDIN ÇAĞDAŞ YILMAZ
İkamet ettiğiniz yer: İSTANBUL
Mesleğiniz ve yaşınız: ÖĞRETMEN - 30
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

Merhaba opeldaşlar :) uzun zamandır bu siteye üye olmak yazışmalara ortak olmak, karşılıklı olarak bilgi alış verişinde bulunarak bilgilenmek istedim ancak bugüne kısmetmiş, siz değerli dostlarım ile tanışıp, araç konusunda bilgilenip, bilgilerimizi deneyimlerimiz ile kuvvetlendirmek dileği ile ... yaşasın Opel :rakir: _ mail adresim: acy1453@hotmail.com
------------------------------------------------------

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:47 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:53 ----------

Arkadaşlar merhaba ... 2011 model Opel astra hb clasic, essential manuel vites, 1.6 motor aracım var. aracım 20.000 ' de. aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum. daha önce sitemizde yapılan yorumları, arkadaşlarımızın fikirlerini okudum. ancak bir kez daha güncel olması adına yorumlarınızı almak için soruyorum. aracımda sorunsuz bir devamlılık sağlaması adına... BRC ? LANDİ ? ATİKER ? hangisi takılmalı. servis ağı, araca uyumluluğu, uzun ömürlülüğü gibi hususlar dikkate alınmalı sanırım. Ben istanbulda Bahçelievlerde ikmaet ediyorum. bugün BRC ' nin ikitelli de bulunan Güngören bağcılar sanayi sitesinde ki usta ile telefonda görüştüm, 1800 TL 9 taksit dedi BRC için. sizler ne dersiniz arkadaşlar

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş geldiniz, keyifli forumlar..