Yeni ücretsiz ilan sitesi kacagidiyo.com

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
teşekkürler

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun abi

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hüseyin abi siteyi inceliyordum . keşke sadece tanıtım geçseydin ilk önce siteyi açmak yerine, sadece vasıta kısmına ilan verebiliyorsun diğer yerlere ilan veremiyorsun ki buda nötr bir bakış açısı oluyor insanlarda ben hobi oyuncak kısmına ilan vermek istedim ama veremedim . bu kısımın tahmini kişi potansiyeli 15000 dir. buda sitenin verimini çok üst seviyelere çıkartabilmektedir. bu benim kendi görüşümdür. şahsi fikrimdir. kötü bir şey olarak algılamanı istemem bir kusurm olduysa affola

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
hüseyin abi siteyi inceliyordum . keşke sadece tanıtım geçseydin ilk önce siteyi açmak yerine, sadece vasıta kısmına ilan verebiliyorsun diğer yerlere ilan veremiyorsun ki buda nötr bir bakış açısı oluyor insanlarda ben hobi oyuncak kısmına ilan vermek istedim ama veremedim . bu kısımın tahmini kişi potansiyeli 15000 dir. buda sitenin verimini çok üst seviyelere çıkartabilmektedir. bu benim kendi görüşümdür. şahsi fikrimdir. kötü bir şey olarak algılamanı istemem bir kusurm olduysa affola

sadece vasıta modulunu açma sabebimiz işleyişteki hataları görmekti ki amacına ulaştı bir kaç eksiğimiz var onu tamamlayıp 8-10 güne kadar tüm modülleri acacağız inşaalllah o modülü açınca sana haber edeyim ilanın acelesi yoksa + tüm fikirlere açığız iyi yada kötü tüm fikirleri değerlendireceğiz . teşekkürler

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi acelesi sadece arama motorunda yazdıkları zaman ilanım gözükür doğal olarakta sitenin reklamı olmuş olur. ve facede kı gruplarıma ilanı atarsam onlarda ilan vermek isterler zincirleme gider. yani benimde bi desteğim olmasını isterim böyle tanıdık abilerimiz kazansın