Yeni Sedan

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Sedan

kürsad link' Alıntı:
Sadece ses olması beni de hayal kırıklığına uğrattı. Açıkcası park sensörü benim icin olmasa da olabilir diyeceğim bir donanım ancak orjinalinde olan bu donanımda mesafe bilgisinde ekranda gösterilseydi iyi olurdu.
kesinlikle katılıyorum

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mesafe bılgısı cosmolarda var ama oda çok ıse yaramıyor ben ona değilde sese kulak veriyorum

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gozgozlu35 link' Alıntı:
Cosmo da on park sensoru var ondan dolayi yaklasma sekli one solan durumlarda ekranda gosteriyor maalesef
Arka icin orjinalde olsa ses calisiyor
arkayıda ekrana veriyor makyajla gelen bir artı olabılır

jrblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
arkayıda ekrana veriyor makyajla gelen bir artı olabılır

Ek paket ile geliyor bu özelllik ben sormuştum aldığımda. Cd600 navigasyonlu sistem geri görüş kamerası ve kafalıklara iki adet ekran maliyeti 2.500 tl civarında oluyor.

Bu arada arkadaşlar aracım 1.700 km oldu ve yakıt tüketimi 5.4 olarak gösteriyor bunun geneli şehir içi sizce iyimi? Çünkü bundan önce clio symbol vardı 2005 model 1.5 dizel 65bg o daha az yakıyordu. aynı yolu clio ile 20 tl civarında giderken şuan 27 tl civarına denk geliyor sanki...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

jrblue link' Alıntı:
Ek paket ile geliyor bu özelllik ben sormuştum aldığımda. Cd600 navigasyonlu sistem geri görüş kamerası ve kafalıklara iki adet ekran maliyeti 2.500 tl civarında oluyor.

Bu arada arkadaşlar aracım 1.700 km oldu ve yakıt tüketimi 5.4 olarak gösteriyor bunun geneli şehir içi sizce iyimi? Çünkü bundan önce clio symbol vardı 2005 model 1.5 dizel 65bg o daha az yakıyordu. aynı yolu clio ile 20 tl civarında giderken şuan 27 tl civarına denk geliyor sanki...

Aracınızın tüketimi ağırlığı göz alınırsa gayet iyi. 5.4 çok güzel bir ortalama şehiriçi ağırlıklı için.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 sonu araçlarda (opel'e göre 2013) hem ön hem arka ekranda mesafeyi gösteriyor.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de gosteriyor. Bir fotografını çeker koyarım bir ara.
İnsignia'daki ekran da bulunmakta.

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmolardaki mesafe görüntüsü de pek bir mesafe sayılmaz zaten, dert etmeyin. Metre/santimatre falan yazmıyor. 4-5 bardan oluşan bir goruntu var sadece, artık 1 tanesini neye denk geliyor falan meçhul. Ben de hiç bakmıyorum ona.