Yeni Opel Corsa (E) - Plazadan Fotoğraflar

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yine otomatik yok, birde 65 bin mi.

Hem B segmenti araç yapacaksın hemde otomatik seçeneğin olmayacak. Birde utanmadan 65 bin fiyat etiketi olacak. O parayı ona verene kadar daha ne seçenekler var çift kavramalı :D

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İ30 dediğiniz araba direksiyon derilerinin ilk iki ay içinde patir patir döküldüğü araba simdi sörf 60+ bin TL para verdiniz diye vicdan yapmayin. Siz karsima 130 bin km deki 201# model i30 la gelin , bende 2003 model 130 binde meriva ile geleceğim ondan sonra saglamlik neymiş daha net konusuruz . karsilastirmalar sidir arabalarla değil yuksek km li arabalarla yapilmali ancak o zaman anlasilir kiymeti... 20-30 bin km de tuslarinin simgeleri silinen çokça marka araba mevcut hele ki korelerde.........

O konuda Haklısınız ama arkadasım 3 defa gitti gık çıkartmadılar,direksiyon Değiştirdiler.opelde olsa yokuşa sürerlerdi vw grubu da dahil.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine otomatik yok, birde 65 bin mi.

Hem B segmenti araç yapacaksın hemde otomatik seçeneğin olmayacak. Birde utanmadan 65 bin fiyat etiketi olacak. O parayı ona verene kadar daha ne seçenekler var çift kavramalı :D
Otomatik yok mu? Yanlis biliyorsunuz 6 ileri otomatik sanjimani mevcut , ayrıca su 65 verilmez diyenleri anlamadım 65 bin TL en full u , en bazi 40 bin TL sıkı bir pazarlik ile 35-40 bin TL araliginda almak mümkün , ayrıca en full B segmentlerini incelediğimizde hiçte uçuk bir fiyat değil.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O konuda Haklısınız ama arkadasım 3 defa gitti gık çıkartmadılar,direksiyon Değiştirdiler.opelde olsa yokuşa sürerlerdi vw grubu da dahil.
Opelin servisleri veya müşteri memnuniyet inden yana bir yorum yapmadim , acikcasi servislerinin bir çoğu bana gore beş para etmez , bu yüzdendir ki ilk bakimimi bile garantiyi bozmak pahasina kendim yaptim. Servislerdeki müşteri memnuniyeti o kadar iğrenç durumda ki , bekleme odalarında henüz yüzü gülen bir kişiye bile rastlamadım. Ama opel Türkiye halinden memnun. Benim söylemek istediğim fiyat/performans/kalite acisindan karsilastirdigimizda her zaman opel benim için bir adim önde olacak.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Otomatik yok mu? Yanlis biliyorsunuz 6 ileri otomatik sanjimani mevcut , ayrıca su 65 verilmez diyenleri anlamadım 65 bin TL en full u , en bazi 40 bin TL sıkı bir pazarlik ile 35-40 bin TL araliginda almak mümkün , ayrıca en full B segmentlerini incelediğimizde hiçte uçuk bir fiyat değil.

Ne yazmışım , çift kavrama bu birinci olarak not edilsin ;).

Yine 2. Olarak dizel de hangi otomatik var ? Bana otomatik var diye yazdın ?

Dsg li polo 61 e varken , o corsa ancak avuç yalar . Sen Active Select i bana şuan otomatik diye , easytronik i sistem diye savunuyorsan gel hemen sohbeti bitirelim ..

Not et , en baz polo 35 bine alınıyor !!! Dikkatine sunarım ...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Polo, Corsaya göre ve neredeyse kendi sınıfında içi en dar, en basık, ön camı minicik bir araç. Ha orta sınıf derseniz Jetta şuan hepsinden açık ara önde. Corsanın ön cam ferahlığı, arka koltuk baş mesafesi nerdeyse hiçbirinde yok. Easytronic tek kavramalı ve eski nesilleri sorunlu evet ama Dsg' de de sorun yok değil. Şikayet.var' a bir bakının derim.

Corsa E' ye bu paralar verilir mi tartışılır tabiki ama elbette bu fiyatlar inecektir. Açıkçası D kasa ile hala aynı platformda olduğu için bana makyajlı gibi geldi. Şu an illede B sınıf alacak olsaydım Clio alırdım :)

Herkese saygılar.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi DSG konusunda çok fazla sıkıntı var. Ama buna karşın Opel bu araca bu kadar parayı çok fazla istiyor. Diğer bir konu da şu anda otomatik araç konusunda bana göre CWT ve eski sistemler daha dayanıklı. Bir kere otomatik araçlar da işin içine robot girmeyecek. Robot demek bana göre sorundan başka bir şey değil.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Şimdi DSG konusunda çok fazla sıkıntı var. Ama buna karşın Opel bu araca bu kadar parayı çok fazla istiyor. Diğer bir konu da şu anda otomatik araç konusunda bana göre CWT ve eski sistemler daha dayanıklı. Bir kere otomatik araçlar da işin içine robot girmeyecek. Robot demek bana göre sorundan başka bir şey değil.

Ben dsg mükemmel demiyorum zaten , ama en azından DSg ye laf Söylemek için opelin bir çift kavramasını bekleriz . CVt ler iyi ama 90 bg lik araçta zaten ölü alt devirli Opel motorlarını daha da öldürüyor .

Bana göre en dolusuda olsa , B segmentine giriyorsan adam gibi motor , adam gibi şanzımanın olacak . B segmenti bu . Opel hala 90 lı yıllardaki şanzımanları ile araba satıyor . işte o yüzden işi zor . Her zaman ki gibi kampanya yapar 8-10 binlik ancak satar o arabaları ;)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Polo, Corsaya göre ve neredeyse kendi sınıfında içi en dar, en basık, ön camı minicik bir araç. Ha orta sınıf derseniz Jetta şuan hepsinden açık ara önde. Corsanın ön cam ferahlığı, arka koltuk baş mesafesi nerdeyse hiçbirinde yok. Easytronic tek kavramalı ve eski nesilleri sorunlu evet ama Dsg' de de sorun yok değil. Şikayet.var' a bir bakının derim.

Corsa E' ye bu paralar verilir mi tartışılır tabiki ama elbette bu fiyatlar inecektir. Açıkçası D kasa ile hala aynı platformda olduğu için bana makyajlı gibi geldi. Şu an illede B sınıf alacak olsaydım Clio alırdım :)

Herkese saygılar.

Aynen alırdım 1.2 120 bg i , 6 ileri edc ile ohhh birde chip çakardım 140 bg misler gibi :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben dsg mükemmel demiyorum zaten , ama en azından DSg ye laf Söylemek için opelin bir çift kavramasını bekleriz . CVt ler iyi ama 90 bg lik araçta zaten ölü alt devirli Opel motorlarını daha da öldürüyor .

Bana göre en dolusuda olsa , B segmentine giriyorsan adam gibi motor , adam gibi şanzımanın olacak . B segmenti bu . Opel hala 90 lı yıllardaki şanzımanları ile araba satıyor . işte o yüzden işi zor . Her zaman ki gibi kampanya yapar 8-10 binlik ancak satar o arabaları ;)

Ben sizin mesajınızdan dolayı DSG sorunlu demedim. Yanlış olmasın. Genel değerlendirme. Bende Reno ya baktım. Şimdi bir dünya para isteyen firmalara karşın Reno boğazına kadar dolu araç veriyor. O zaman da al beni si daha fazla oluyor özellikle 190 tork daha bir güzel yapıyor olayı bu tork değeri ile bir araç sanırım rampa tırmanırken düz yolda hissi kesin verir. Ayrıca düz yolda 120 beygir 190 tork gaz pedalına basılması durumunda insanı sürücü koltuğuna mıhlar.