yeni opel combo

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni opel combo nun ne zaman geleceğini bileniniz var mı?biliyosunuz corsa larla combo ların ön görünümü hep aynı oldu.eğer bu sefer de ön görünümleri aynı olursa yeni combo ticari sınıfa yeni bir boyut getirir diye düşünüyorum.sizin bu konudaki fikirleriniz nelerdir?

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2010 biliyorum

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bir konuya değinmişsin..Bende epey bakındım ama değil resim, yazı bile göremedim..
Opel Astra Van hiç gelmemiş yurdumuza bu arada o dikkatimi çekti. Comboya gelince satışları oldukça iyi.
Ford Connect yada Vw Caddy kadar olmasada millet seviyor comboyu; Satışları da çok iyi Astra classic gibi bununda satışı uzun süre devam edecek sanırım..

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalya Opel bayisinde yeni Combo için sıra alıyorlardı biz sıraya girdik 2009 yılında geleceğini söylediler bize ancak bende internette araştırdım hiç bir haber göremedim açıkcası... Ancak sitemize üye olan ve Almaya'da Opel galerisinde çalışan bir arkadaşımızda 2009 yılını doğruladı arkadaşlar... Takipteyim bu konuda en ufak bilgileri buradan ulaştıracağım sizlere...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni corsa platformunda olduğu doğru ancak biraz daha zafiramsı olucak ancak dediğm gibi resmi bi açıklama yok ayrıca 2009 modeller standart combolar yeni nesil combo değil