Yeni nesil Banana silecekler.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iki gün önce yeni nesil banana ön cam sileceklerimin lastikleri eskidiği için kendim sanayiden 5ytlye lastiklerni alıp değiştirdim.Bunu bir yıl öncede değiştirmiştim fakat o zaman bana ilham kaynağı olan yetkili serviste 70.00ytl clupkart indirimli demeleri oldu almadım ve sanayiden aldığım lastikleri biraz uğaşınca sileceğin papucundaki kapağın iç kısmındaki tırnağı açarak çıkarttım ve kendim hallettim,tağbiki orj.tutmaz ama sonuçta aynı işi görüyor ve gacur gucur etmeden silecek konusunda biraz evhamlı olduğum için her sene kendim değiştiriyorum.İşte resimleri,değiştirirken biraz acele oldu detaylı olmadı 10dk.aldı.Sizinle paylaşmak istedim.

resim151az2.jpg
resim13qy0.jpg
.
resim15ls9.jpg
resim16eq8.jpg

Son düzenleme:

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sileceklerin tamamı kaç lira. benim eski silecekler tam basmıyo cama..

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sileceklerin tamamı kaç lira. benim eski silecekler tam basmıyo cama..
Yan sanayiler 20-30 civarıdır tahminim,ben sadece Astra h'ın banana tip ön cam sileceği papucunun lastiklerini değiştirmekle yetiniyorum.Yan sanayilerde pek uymadığı ve böyle kolayıma geldiği için.Hakan seninki eski tipse değişimi kolay zaten.

Son düzenleme:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iki gün önce yeni nesil banana ön cam sileceklerimin lastikleri eskidiği için kendim sanayiden 5ytlye lastiklerni alıp değiştirdim.Bunu bir yıl öncede değiştirmiştim fakat o zaman bana ilham kaynağı olan yetkili serviste 70.00ytl clupkart indirimli demeleri oldu almadım ve sanayiden aldığım lastikleri biraz uğaşınca sileceğin papucundaki kapağın iç kısmındaki tırnağı açarak çıkarttım ve kendim hallettim,tağbiki orj.tutmaz ama sonuçta aynı işi görüyor ve gacur gucur etmeden silecek konusunda biraz evhamlı olduğum için her sene kendim değiştiriyorum.İşte resimleri,değiştirirken biraz acele oldu detaylı olmadı 10dk.aldı.Sizinle paylaşmak istedim.
resim151az2.jpg
resim13qy0.jpg
................................................................
resim15ls9.jpg
resim16eq8.jpg

demir korkmazda güzel anlatmış

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demir korkmazda güzel anlatmış
Benim gibi uğraşmış ve kendi emeğiyle yapmışsın,sende güzel anlatmışsın tek farkı benimki resimli.Sanayidekiler bile şaşırmıştı bunlar böyle değişiyormu diye.Uğraşıp yapmak isteyen için,hazırını almak isteyen zaten alır.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim gibi uğraşmış ve kendi emeğiyle yapmışsın,sende güzel anlatmışsın tek farkı benimki resimli.Sanayidekiler bile şaşırmıştı bunlar böyle değişiyormu diye.Uğraşıp yapmak isteyen için,hazırını almak isteyen zaten alır.

aynen dostum çoğu kişi bilmez bunu, insanlarıda yanlış bilgilendirip tüketime yönlendiriyorlar:mad: