Yeni Navimaster ile 3g İnternet

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni Navimaster ile 3g İnternet

CD 500 Ü ne kadara takıyorlar acaba eğer uygunsa taktırmayı düşünüyorum.Ama bu navimastera 2000 tl bayılmayı düşünmüyorum.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Hakan Bey. Güzel cihazlar bunlar, aracın içine güzel bir hava katıyor ancak 2000 Tl.'nın bu cihazlar için çok pahalı olduğunu düşünüyorum.

Bende aynı düşünceye sahibim. Cihaz güzel ama sırf araba için içine girdiği için gereğinden fazla pahalı. Apple Lablet pc den bile bahalı sonuçta Tablet pc hem arabada hem evde hem iş yerinde her türlü mekanda kullanabilmek gibi bir lüsksünüz var. Arabayı alıp oturma odamızdan yada balkona çıkarıp internete girecek halimiz yok. kullanım alanı sınırlı. Youtubee de izledim Honda Ciciv'e ve Toyata Piriusa ta Tablet Pc yi montajını gösteriyor. Bir kaç yabancı amerikan arabaları da var. güzel olsada amatörce uygulamalar. Opel Astra J lerede böyle bir uygulama yapılabilir mi ? Fabrikasyon olarak orjinal bir bakalit kaplama ile gögüslüğüne montajı yapılabilse süper olur.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu dağıttığım için özür diliyorum. Plastik-kalıp imalatı yapan bu işlerle ilgili Profosyönel birini bulsak 10 inclik Samsung Tableti yatay pozizyonda bu araca hiçbir tadilat gerektirmeden montaj yapılabilecek bir kalıp çıkartsa, süper olur. Plastik imalatı işleriyle ilgilenen anlayan Opel Astracı arkadaşlarımız yada tanıdığımız olsa ben tam nedemek istediğimi anlatırım. Kafamdaki projeyi o kişiye aktarırıp Orjinaliteyi bozmadan tak çıkar şeklinde bir montaj ünitesi yaptırabilsek süper olur.

deepzelan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

**** bu adreste astra multemedia kısmına girerseniz video eklemişler.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deepzelan link' Alıntı:
***** bu adreste astra multemedia kısmına girerseniz video eklemişler.

Teşekkürler Sn. deepzelan bende bu videolardan 2 tane vardı, tamamını arıyordum.

hemen bir başlık açıp bu videoları siteye ekleyeyim.  greatt