Yeni kar lastiklerim Nexen Winguard 231

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu yıl aracıma kışlık lastik seçimim  215 /50 /17 Nexen Winguard 231 marka lastikler oldu. bu lastikleri seçme sebebim yurt dışında rusya da yaşayan bir arkadaşımın bu lastiklerden çok memnun olması ve kesinlikle öneriyorum demesidir. bende cuma akşamı itibariyle lastikleri taktırdım . bakalım memnun kalacakmıyım :) lastikçim tanıdık olduğundan piyasadan biraz daha ucuza aldığımı düşünüyorum. fiyat olarak takımını 900 tl ye aldım.

class.thumbnail.php

http://www.nexentireusa.com/tires/winter/winguard-231

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni kar lastiklerim Nexen Winguard 231

Öncelikle hayırlı olsun abi :)
Ben ilk defa duydum bu markayı ama referans rusya olunca diyecek sözüm yok. Fakat lastikleri takmak icin biraz erken değil mi? Yağmur icinde gereklidir ama ort. 7 derece kışlıklar icin daha uygun aksi halde sıcak da lastik eriyor, fren mesafesi uzuyor vs. Ben Erzurum'da Kasım ayını bekliyorum gecen sene de Kasım da takmıştım.

Abi birde arkadasınla görüştüğünde rica etsem kullandıkları özel bir mazot filtresi, mazot katkısı vs var mı diye de sorabilir misin biz dizelciler icin?
Ben Würth Kışlık Mazot Katkısı kullanıyorun

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Astra j de kullandım ben bu lastikleri. Sürat yapmıyorsanız ıyı gelecektir

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Öncelikle hayırlı olsun abi :)
Ben ilk defa duydum bu markayı ama referans rusya olunca diyecek sözüm yok. Fakat lastikleri takmak icin biraz erken değil mi? Yağmur icinde gereklidir ama ort. 7 derece kışlıklar icin daha uygun aksi halde sıcak da lastik eriyor, fren mesafesi uzuyor vs. Ben Erzurum'da Kasım ayını bekliyorum gecen sene de Kasım da takmıştım.

Abi birde arkadasınla görüştüğünde rica etsem kullandıkları özel bir mazot filtresi, mazot katkısı vs var mı diye de sorabilir misin biz dizelciler icin?
Ben Würth Kışlık Mazot Katkısı kullanıyorun

hakan teşekkür ederim. lastikleri erkende olsa taktırdım. zaten haftada 30 km yol yapmam bile, araba kapalı garajda yatar :) çok kalabalık olmadan ve lastiklere zam gelmeden işi bitireyim dedim :) bu arada rusyadaki arkadaşta würth kullanıyormuş. özel bir filitre vs kullanmıyorum dedi.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
hakan teşekkür ederim. lastikleri erkende olsa taktırdım. zaten haftada 30 km yol yapmam bile, araba kapalı garajda yatar :) çok kalabalık olmadan ve lastiklere zam gelmeden işi bitireyim dedim :) bu arada rusyadaki arkadaşta würth kullanıyormuş. özel bir filitre vs kullanmıyorum dedi.

fiyat açısından haklısın abi. az km yapıyorsan dediğin gibi problem yok abi dursun nihayetinde takılacak tekrardan hayırlı olsun :)
bende de KUMHO var, burda malum kış uzun geçen sene 5750km kullandım. sanırım 2 yıl daha gider en az ama inşallah ben o kadar daha durmam burda nasip olur tayin çıkarsa memleketi özledik :)

Rusya'nın Türkiye ayağı olmuşum abi ben desene :D gerçi orda yakıtlarda ayarlanıyor bizde hepsi fix -20 ye ayarlanmış öğrendiğim kadarıyla sadece geçen sene TP -25 den vermiş mazotu.