yeni jant aldım

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17-18 takmadım çünkü zaten ap yay ve nam amortisör var kütük gibi araba. daha da sertleştirmek istemedim.
birde jantları çok ucuza buldumda aldım yoksa aklımda bu jant yoktu baktım tipi de çok hoşuma gitti aldım :)
17-18 takmamakla iyi yapmışsın çünkü bendeki 17"ler vectra g kasaya 4 kişi binince çamurluğun kenarına sürtme yapmış çamurluğu traşlatmamak için getirip 16"yla değiştirince lastikçiden ben aldım.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok ucuza aldım fiyat yazmasın die editliyorum bu mesajıımı :) bridstone turanza er300 lastik var üstünde ve lastiklerin durumu gerçekten çok iyi.

Son düzenleme:

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17-18 takmamakla iyi yapmışsın çünkü bendeki 17"ler vectra g kasaya 4 kişi binince çamurluğun kenarına sürtme yapmış çamurluğu traşlatmamak için getirip 16"yla değiştirince lastikçiden ben aldım.
aslında offseti fazla olduğu için jantlar eski jantlara göre daha dışarı. arka çamurlukları biraz içini kestirip içeri büktüler. ön tarafda da davlumbaza sürtüyor azcık ama davlumbaz plastik olduğu için sürttüğü yer eridi gitti hemen sorun kalmadı :)

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiklerle beraber 500 liraya aldım. ama bridstone turanza er300 lastik var üstünde ve lastiklerin durumu gerçekten çok iyi.
Çok iyi almışsın nerdeyse lastik fiyatı hemde orj.bijon aralığı ölçülerindedir jantlar.Davlumbaza sürtme lastik ebatındanda kaynaklanabilir tabanı genişse,16"sürtmemesi lazım gibi,yaydandır ama.Kazasız belasız kullan.

Son düzenleme:

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat mükemmelmişşş..

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok iyi almışsın nerdeyse lastik fiyatı hemde orj.bijon aralığı ölçülerindedir jantlar.Davlumbaza sürtme lastik ebatındanda kaynaklanabilir tabanı genişse,16"sürtmemesi lazım gibi,yaydandır ama.Kazasız belasız kullan.
davlumbaza sürtmesinin sebebi benim orjinal jantlarda o sarı jantlarda et49 ama yeni aldığım jantlar et39 yani 1 cm daha dışarıda jant. hemde jantın genişliği az 6.5 inç benim sarı jantlar 7.5inçti. öle olunca lastik dışına taşıyor jant da dışarıda zaten sonuç davlumbaza çok hafif deyiyor esnediği zaman. tabi yay olmasa değmezdi onun da katkısı var :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayirli olsun guzel olmus