yenı irmscher karlık calısması

• Konuyu başlatan tonyhawk
  • Başlangıç tarihi
T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar on karlıgımı steınmetz cakmasını cıkarıyorum onun yerıne irmscher takıcaz bakalım nasıl olucak calısma bıtsın fotoları en kısa zamanda eklıyorum resimdeki su an uzerındekı mevcut olan

fotorafff.jpg

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yenı irmscher karlık calısması

14alkiss doğru karar  greatt

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

bakalım o nasıl duracak abı bu cok kaba duruyordu  sıkıldım bıde  mılletten yok kotu duruyor ınsallah kırarsın falan fılan  :D kırmadan once cıkarttırıyorum  greatt

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
bakalım o nasıl duracak abı bu cok kaba duruyordu  sıkıldım bıde  mılletten yok kotu duruyor ınsallah kırarsın falan fılan  :D kırmadan once cıkarttırıyorum  greatt
valla ne yalan söyliyeyim bence de kaba duruyordu ama para verip taktın sen beğendin diye ses çıkartmıyordum :)

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

abı herkes onu soyluyo zaten :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sen onu kışın kar küremek için taktırmamış mıydın? Çıkartıyorsan süper, ne kötü şeydi o öyle, bir gece Ankara'ya gelip ben sökecektim nerdeyse vb. (Beğendim ne güzel olmuş yorumlarımla daha fazla ters düşemedim valla) :)

Sen daha iyisini yaptırana kadar en iyisi bu. :)

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
Sen onu kışın kar küremek için taktırmamış mıydın? ևıkartıyorsan süper, ne kötü şeydi o öyle, bir gece Ankara'ya gelip ben sökecektim nerdeyse vb. (Beğendim ne güzel olmuş yorumlarımla daha fazla ters düşemedim valla) :)

abi nasıl dostsunuz arabada kotu duruyor deseydınız ya herkes ıyı olmus ıdare eder opc nın kınden guzel felan makasa geldık haaaa mıllet benım karlıgı soktrmemı beklemıs etegındekı tasları dokmek ıcın  :D ;D 011zaa

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
[quote author=GNSpower link=topic=3477.msg78681#msg78681 date=1324990181]
Sen onu kışın kar küremek için taktırmamış mıydın? ևıkartıyorsan süper, ne kötü şeydi o öyle, bir gece Ankara'ya gelip ben sökecektim nerdeyse vb. (Beğendim ne güzel olmuş yorumlarımla daha fazla ters düşemedim valla) :)

abi nasıl dostsunuz arabada kotu duruyor deseydınız ya herkes ıyı olmus ıdare eder opc nın kınden guzel felan makasa geldık haaaa mıllet benım karlıgı soktrmemı beklemıs etegındekı tasları dokmek ıcın  :D ;D 011zaa
[/quote]

Sen hele arabayı sat arkadan ne yorumlar gelir ha. ևok fena arkadaşlar seçmişsin kendine abicim. :)

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence OPC Line ın ki gayet şık :)

66558004mic.jpg

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
varlığı da yokluğu da bir bence:)

Zevkler ve renkler  okkk

Ben beğeniyorum çok abartılı değil dikkatli bakmadan fark edilmiyor ama olan ve olmayan araca yan yana bakıldığında bir fark var dedirtiyor.