Yenİ İnsİgnİa

edizen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm değerli opelim.net form üyeleri. 2004 vectra C sahibiyim. Aracı sıfır almıştık. Araca hiç lpg taktırmadık. Şehir içi 50 krş yakıyor. Siz arkadaşlara danışmak istediğim konu;Yeni makyajlı kasa 1.6 SİDİ motor 170 HP insignia almayı düşünüyorum. Yine benzinli kullanıcam ama yakıtı nasıldır acaba? Vectra C'ye göre çok yakar mı?

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insigniateam da aradığınızı daha rahat bulabilirsiniz bu konuda... ancak şehir içi 10-11 litre yakar diye düşünüyorum..

saygılar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sınıf düşürmüş olursunuz ancak astra 1.6 cdti geçin derim. olmadı insignia 1.6 dizel gelecekmi bilmiyorum ama varsa öyle bir ihtimal bile bekleyin derim...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 vectra'dan insignia'a geçiş sınıf düşürmek mi oluyor? Pehhh :D
Acaba altında vectra c yerine insignia olsaydı böyle der miydin :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra'dan insignia'ya geçiş tam anlamıyla afaki sınıf atlama olayıdır. Vectra ile kıyas kaldırmaz insignia, tasarım harikası bir araba. Karoserin köşeli tasarımı sayesinde iç mekandaki yapay ferahlık hissi hariç Vectra'nın insigniadan üstün yanı yok. Motor teknolojisi, sürtünme katsayısı, yol tutuş,yakıt verimliliği,aktif ve pasif güvenlik unsurları, yalıtım, süspansiyonların, şasi ayarları, direksiyon hisleri , pedal dozlamaları... ne bileyim say say bitmeyecek türden birşey yani, kendim de 2006 vectra kullanıcısıyım ama insignia ile asla kıyaslayamam, hele yeni insignia gerçekten parasını kuruşuna kadar hak eden araba, pejolar renolar fordlar falan bi kıyaslayın yani...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra için söylemiş onu:)

bende şimdi farkettim, astra j hala bağımsız süspansiyon kullanmıyo galiba, tabi emin olamadım ramazanda tam verim alamıyorum kendimden :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 vectra'dan insignia'a geçiş sınıf düşürmek mi oluyor? Pehhh :D
Acaba altında vectra c yerine insignia olsaydı böyle der miydin :D
okumak ile okuduğunu anlamak arasındaki farktan kaynaklı ;)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:11 ----------

Vectra'dan insignia'ya geçiş tam anlamıyla afaki sınıf atlama olayıdır. Vectra ile kıyas kaldırmaz insignia, tasarım harikası bir araba. Karoserin köşeli tasarımı sayesinde iç mekandaki yapay ferahlık hissi hariç Vectra'nın insigniadan üstün yanı yok. Motor teknolojisi, sürtünme katsayısı, yol tutuş,yakıt verimliliği,aktif ve pasif güvenlik unsurları, yalıtım, süspansiyonların, şasi ayarları, direksiyon hisleri , pedal dozlamaları... ne bileyim say say bitmeyecek türden birşey yani, kendim de 2006 vectra kullanıcısıyım ama insignia ile asla kıyaslayamam, hele yeni insignia gerçekten parasını kuruşuna kadar hak eden araba, pejolar renolar fordlar falan bi kıyaslayın yani...

mert ben vectranın tarihini yazmış adamım. elimi sürmediğim yeri kalmadı bilmiyor muyum sanki sen bari yapma :D
astrada bağımsız süspansiyon 2 kasa öncesine kadar dayanıyor :D f kasada varmı bilmiyorum ama g kasada bağımsız süspansiyon var...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mert ben vectranın tarihini yazmış adamım. elimi sürmediğim yeri kalmadı bilmiyor muyum sanki sen bari yapma :D
astrada bağımsız süspansiyon 2 kasa öncesine kadar dayanıyor :D f kasada varmı bilmiyorum ama g kasada bağımsız süspansiyon var...[/B]

Astra G de torsiyon çubuğu var ki çubuk denemez tam bir takoz resmen, H de de var o çubuk yani bağımsız değil süspansiyonlar. Velhasıl insignia > vectra :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bende şimdi farkettim, astra j hala bağımsız süspansiyon kullanmıyo galiba, tabi emin olamadım ramazanda tam verim alamıyorum kendimden :D

bağımsız yok fazladan watts bağlantısı var viraj çubuğuda yok arkada