yeni ımpreza süpermiş yaav

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Subaru-Impreza_WRX_2011_photo_0c.jpg

Subaru-Impreza_WRX_2011_photo_1d.jpg

subaru galiba arabanın önünü ünlü hintli tasarımcı lipuya yaptırmış.. yoksa normal bir tasarımcının yapıcağı bir önyüz değil bu..

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemem :D zaten o dediğin adamıda tanımam :D yaptığı örnek varmı görsem

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemem :D zaten o dediğin adamıda tanımam :D yaptığı örnek varmı görsem

şöyle diyim bu adam hindistanlı şimdi ingilterede discoverydede programı var :D adam hurdalıkdan gidiyor bir araba alıyor arabayı kesiyor biçiyor kendi kafasına göz zevkine göre araba yapıyor aksesuarcıya gidiyor öyle bizdeki aksesuarcılardaki gibi kafasına göre şeyler alıp arabaya takıp takıştırıyor :D bazen hurdalıkdan iki üç arabayı alıp üç arabadan ancak bir araba yapıyor..

birde adam ne makina ne matamatik hesabı hiç bir şey yapmıyor elinde bir çekiç bir keski girişiyor arabaya :D :D

mesele bir keresinde gitti golf aldı bir tane subaru imperaza aldı tabi bunlar full kazalı subarunun yürüyenini motorunu golfe giydirdi golfunda önünü kesdi golfden geriye bir şey kalmadı gitti arka sını kesi imperezanın bagajını takdı golfe :D adamı kesmedi gitti hurdalığa kazalı bir 206 nın tavanını kesdi aldı onuda golfun tavanını kesip ona monte etti.. :D :D ortaya karman çorman bir araba çıkdı :D

amit005xa3.jpg

toyota+super+car.jpg

vlcsnap6727wy3.jpg

2zx7-1.jpg

vlcsnap7264qu4.jpg

large_1KR_PakWheels%28com%29.jpg

article-1071636-02EE18A800000578-420_468x322.jpg

2254ef2d82.jpg

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu hintli adamı çok izledim . çok beğniyorum ilham gelmeden yapmıyordu çok komik adam yavvv:)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu hintli adamı çok izledim . çok beğniyorum ilham gelmeden yapmıyordu çok komik adam yavvv:)

adamın tek dediği programında bir lafı var ona katılırım benim arabalarımın dünyada bir eşi benzeri yok diyor :D hakkatten doğru adama aynısını yap desen kesinlikle yapamaz adam o an doğaçlama spontane takılıyor araba yapıyor :D

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten hoş arabalar çıkartmış ortaya =))

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önden bu sw a benzetmişler arkadansa garip bi tasarım çıkmış ortaya ben o meşur imrezaları istiyorum :)
p.için teşekküler hocam