Yeni hobim, havalı silahlar :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de o şişeleri toplamadığımı düşündüğünüzü düşünüyorum :) Öyle olmasa ya da aklınızdan geçmese böyle bir nasihatte bulunmazdınız diye de ayrıca düşünüyorum. Bu videoda eğlenmekten ziyade direkt bu şekilde telkin içeren bir cevaba başvurmanızı anlayamadım, bu mevzuyu aşamadık gitti milletçe :)
Kusuruma bakmayin silahlari hicbir zaman bir zevk unsuru olarak goremedigimden videonuzu bile izlemedim , sadece şişeyi kirdiginizi dusunerek bu yorumu yaptim. Uyarilmakta kotu bir sey oldugunu sanmiyorum , siz duyarli olabilirsiniz fakat duyarsiz insanlar daha fazlalar...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusuruma bakmayin silahlari hicbir zaman bir zevk unsuru olarak goremedigimden videonuzu bile izlemedim , sadece şişeyi kirdiginizi dusunerek bu yorumu yaptim. Uyarilmakta kotu bir sey oldugunu sanmiyorum , siz duyarli olabilirsiniz fakat duyarsiz insanlar daha fazlalar...

:) Enteresan..
Duyarsız insanlar fazla diye bir tahminle yola çıkarak her yerde önyargılarla yaklaşip nasihatler vermek berbat bir durum, uyarılmak da aynı şekilde. Silah var silah var, bu silahlar benim için tamamen zevk unsuru ve videonun adı ile açıklaması da tabanca atışı ve şişe kırarak eğlenmeyi içeriyor. Başlıkta deseydim ki "ormanda şise kırıp orada bırakma videosu", ancak o zaman haklı olabilirdiniz, fikrim ve yorumum bu :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) Enteresan..
Duyarsız insanlar fazla diye bir tahminle yola çıkarak her yerde önyargılarla yaklaşip nasihatler vermek berbat bir durum, uyarılmak da aynı şekilde. Silah var silah var, bu silahlar benim için tamamen zevk unsuru ve videonun adı ile açıklaması da tabanca atışı ve şişe kırarak eğlenmeyi içeriyor. Başlıkta deseydim ki "ormanda şise kırıp orada bırakma videosu", ancak o zaman haklı olabilirdiniz, fikrim ve yorumum bu :)
İnsan olan zaten temiz buldugu yeri temiz birakir. Çok alindiginiza gore....
Size nasihat verende yok , nasihat dogru yola yonlendirmek icin soylenir , siz dogru yoldaysaniz sikinti yok demektir.

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizdede var acayip zevkli :D
tüpü çok ucuz zaten boşalsa bile sorun değil :D geçen bir atayım dedim evin balkonundan hedef olarak bizim çanak anteni tutturdum :D

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsan olan zaten temiz buldugu yeri temiz birakir. Çok alindiginiza gore....
Size nasihat verende yok , nasihat dogru yola yonlendirmek icin soylenir , siz dogru yoldaysaniz sikinti yok demektir.

Nasihat doğru yola yönlendirmek için söylenir diyorsunuz, nasihat veren de yok diyorsunuz.. Yanlış yolda olduğunu bilmediğin insana verilmez nasihat. Ben alınmadım, mesajınızdaki mevzuya "hayır ben topluyorum oralarda bırakmıyorum" diye cevap dahi vermedim. Yersiz ve gereksiz geldi bana bütün bunlar. Neyse çok uzadı kirletmeyelim konuyu.