Yeni hobim, havalı silahlar :)

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arakdaşlar havalı silahlara fena taktım bu sıralar :) Bir tüfeğim vardı bir tane de tabanca edindim. Stres atmak ve eğlenmek için birebir :) Sizlerle de şişe kırdığım zamanlardan derlediğim eğlenceli videoyu paylaşmak istedim.

Youtube kanalımda havalı silahların tanıtımları ve atış videoları da mevcuttur. Abone olmayı unutmayın :)

http://www.youtube.com/watch?v=xZVqlGU5Hqw

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arakdaşlar havalı silahlara fena taktım bu sıralar :) Bir tüfeğim vardı bir tane de tabanca edindim. Stres atmak ve eğlenmek için birebir :) Sizlerle de şişe kırdığım zamanlardan derlediğim eğlenceli videoyu paylaşmak istedim.

Youtube kanalımda havalı silahların tanıtımları ve atış videoları da mevcuttur. Abone olmayı unutmayın :)

http://www.youtube.com/watch?v=xZVqlGU5Hqw

Koray kardeşim benim de bu ürünlere hevesim vardı. Özellikle tabanca için ama sonradan vaz geçtim o içine takılan hava tüpünden dolayı çünkü araştırdım o tüp bir kere takıldı diyelim ondan sonra atış yapılmasa bile boşalıyor diye vaz geçtim. Eğer hava kaçırmayacağını bilsem alacak idim.

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koray kardeşim benim de bu ürünlere hevesim vardı. Özellikle tabanca için ama sonradan vaz geçtim o içine takılan hava tüpünden dolayı çünkü araştırdım o tüp bir kere takıldı diyelim ondan sonra atış yapılmasa bile boşalıyor diye vaz geçtim. Eğer hava kaçırmayacağını bilsem alacak idim.

İlk başta biraz pahalı olabilir ama profesyonel silah alırsanız tüpleri doldurulabiliyor .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İlk başta biraz pahalı olabilir ama profesyonel silah alırsanız tüpleri doldurulabiliyor .

Doldurma değil de şimdi bir tüpü taktım ve on yada yirmi atış sonrasın da tekrar kullanmak istediğim de kullanma şansım yok sanırım. Çünkü araştırmalarım tüplerin boşaldığı yönün de.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun süre durduğunda crossman 1088 tüpü sanırım bir miktar boşaltmış. kaçak mı var normal bir durummu sizce?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zevk için kirdiğiniz o şişeleri oradan toplayacak kadar bilincli oldugunuzu dusunuyorum , zira sizden sonra oraya gelen bir aile kirik camlar ile karsilsicak veya bir cocuk veya asil onlarin yasama alaniyken katlettigimiz ormanlarda yasayan hayvanlar...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de pcp tüfek var. 1 yıldır kullanıyorum. a3 kağıta hedef çıktısı alıyorum. 25-50-100 metre atışları yapıyorum. Arkadaşlar ile güzel zaman geçiriyoruz.

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abicim evet kaçırıyor fakat kaçırmasa bile sökmek zorundasın aksi halde basınçtan dolayı zarar veriyor. Ama taktıktan sonra 20 30 atış yapıp bırakamazsın elinden zaten :) Ya da sök at 2 liralık bi malzeme külfeti yok aslında.

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun süre durduğunda crossman 1088 tüpü sanırım bir miktar boşaltmış. kaçak mı var normal bir durummu sizce?

Uzun süre durduğunda gayet normal fakat uzun süreli takılı bırakmayın, contaya zarar veriyor ve işlevini yitirmesine sebep olabiliyor.

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zevk için kirdiğiniz o şişeleri oradan toplayacak kadar bilincli oldugunuzu dusunuyorum , zira sizden sonra oraya gelen bir aile kirik camlar ile karsilsicak veya bir cocuk veya asil onlarin yasama alaniyken katlettigimiz ormanlarda yasayan hayvanlar...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de o şişeleri toplamadığımı düşündüğünüzü düşünüyorum :) Öyle olmasa ya da aklınızdan geçmese böyle bir nasihatte bulunmazdınız diye de ayrıca düşünüyorum. Bu videoda eğlenmekten ziyade direkt bu şekilde telkin içeren bir cevaba başvurmanızı anlayamadım, bu mevzuyu aşamadık gitti milletçe :)