Yeni gtc showroom resimleri

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benden taban diye bi laf cıkmadı , Taban deme gibi bir durum yok zaten tabanı resimlerde görunmuyor

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ET nedir?

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taban genıslıgı , et capı kalıngı dersek daha net anlasılcak sanırım

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel bu kasaylada gene fazla gtc satamıcak anlaşıldı , deri koltuk yok - navi yok , jantlar 19dan zıyade 17 gıbı duruyor ... ayrıca cam tavan gibi bir secenegıde yok ... Tartışmasız bu arac yerıne scirocco alınır ... Ben yeni gtc i daha farklı beklıyordum gene olmadı .

kesinlikle katılıyorum... Bende son resmi görmesem 19 inç demiyecektim... bu da 19" Jant sonuçta...
renault-fluence-sport-way-live-frankfurt-2009-107.jpg

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle katılıyorum... Bende son resmi görmesem 19 inç demiyecektim... bu da 19" Jant sonuçta...
renault-fluence-sport-way-live-frankfurt-2009-107.jpg

Aynen , bende 19 değildir demedim , 19 jant heybetinde durmuyor anlamında söyledim .. Konu et-taban a döndü :) neyse daha uzatmıcam konu farklı yere tasınmasın dersimiz yeni gtc :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel bu kasaylada gene fazla gtc satamıcak anlaşıldı , deri koltuk yok - navi yok , jantlar 19dan zıyade 17 gıbı duruyor ... ayrıca cam tavan gibi bir secenegıde yok ... Tartışmasız bu arac yerıne scirocco alınır ... Ben yeni gtc i daha farklı beklıyordum gene olmadı .

5 farklı jant seçeneği, ısıtmalı spor deri koltuk, navigasyon ve panaromik ön cam opsiyonu mevcut.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ben ondan sormuyorum tamam zaten aynı şeyi söylüyormuşuz. Jant esasen kolların şeklinden ve göbekten dolayı çok büyük durmuyor ama canlı görünce gerçekten ciddi büyük oldugunu anlıyorsunuz.

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
70 k TL!?!?!?
Insignia akar...
Kaldı ki, direk Julietta olmuş bu araç, kim ne derse desin. Arkası direk arak...

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende diyordum ilk bakalım kim yazacak bu paraya insignia alırdım, c180 k alırdım diye.:D

Arkadaşlar bu araç hot-hatch sınıfında spor tarzda bir araç.Bu paraya insignia alırdım,3.20d alırdım derseniz saçmalamış olursunuz ki araçların amaçları tamamen farklı.

Yanlış anlamayın ama olmamış .. güncel astradan hiçbir farkı yok neredeyse. Ben radikal bir fark bekliyordum doğrusu.

Siz nasıl bir araç bekliyordunuz. Aracın adı Zaten ASTRA GTC. 5 kapılı versiyonun spor tipi. Vectra üzerine mi inşa edilseydi, o zaman farklı olurdu:D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
benim yorum yanlış anlaşılmasın onu demek istemedim seçenekler varda TR de yok. OPC Lİne body kit olamdan nasıl satarsın demek istedim.

Bence araç on numara 70 boş insiginia alacak gidip alsın bir ona bir buna bak hedef kitle farklı insignia babam biner buna ben :D