Yeni Gözdem..

umutcanozcan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model 1.2 twinport benzinli otomatik vites
82.xxx kilometrede
Sadece Sag çamurlukda işlem var. Kar yağdıgında eski kasa şahin vurmuş :)
Aracımda tek kusurum kapı döşemeleri kapı tutcaklarının olduğu yerlerden çıkmış herhangi bi deforme felan yok içinde şükür. Aldığım fiyat ise 25.000 tl.
İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum... [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji4]

uploadfromtaptalk1446763023977.jpg
uploadfromtaptalk1446763067793.jpg
uploadfromtaptalk1446763096674.jpg

Aracıma bi kaç değişiklik yapmak istiyorum. Önerileriniz bekliyorumm[emoji1]

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kazasız belasız kullanın, ben sadelikten yanayım sadece alüminyum alaşım jant olsa yeter :)

gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
güzel araç,
1_myopel'e üye ol, yetkli servisten ücretsiz kontrol randevusu al,araçta ne var ne yok bi gör,
2_bakımlarını orjinal gm ürünleri ile yap,
3_arıza olduğun da ilk gittiğin tamircide yada yetkili serviste yaptırma, bir kaç opel servisi ve yetkili serviste kontrol ettir sonuçları buradan sor soruştur,
4_benzini bilindik yerlerden al hatta aynı istasyon aynı pompa
5_aslında ilk iş lastiklerini kontrol ettir gerekirse hemen değiştir.bu sırada jant bulabilirsen iyi olur.lastik 185/55/15 dir,pahalı gelirse 195/50/15(tabişu an 15 jant olduğunu var sayıyorum)
6_umarım lpg yoktur, yoksada düşünme, aracını ne çok düşük devirde ne çok yüksek devirde kullanma 2000-2500 arası ideal.uzun yolda 1 saat boyunca durmadan 3000-3500 devirde gitmek en iyi temizliktir.(bu madde kronik p1113 arızasına istinaden yazılmıştır.)
7_yavaş kullan,trafik kurallarına uy,
2004 corsa kullanıyorum kullanımı çok zevkli bir araçtır.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç,
1_myopel'e üye ol, yetkli servisten ücretsiz kontrol randevusu al,araçta ne var ne yok bi gör,
2_bakımlarını orjinal gm ürünleri ile yap,
3_arıza olduğun da ilk gittiğin tamircide yada yetkili serviste yaptırma, bir kaç opel servisi ve yetkili serviste kontrol ettir sonuçları buradan sor soruştur,
4_benzini bilindik yerlerden al hatta aynı istasyon aynı pompa
5_aslında ilk iş lastiklerini kontrol ettir gerekirse hemen değiştir.bu sırada jant bulabilirsen iyi olur.lastik 185/55/15 dir,pahalı gelirse 195/50/15(tabişu an 15 jant olduğunu var sayıyorum)
6_umarım lpg yoktur, yoksada düşünme, aracını ne çok düşük devirde ne çok yüksek devirde kullanma 2000-2500 arası ideal.uzun yolda 1 saat boyunca durmadan 3000-3500 devirde gitmek en iyi temizliktir.(bu madde kronik p1113 arızasına istinaden yazılmıştır.)
7_yavaş kullan,trafik kurallarına uy,
2004 corsa kullanıyorum kullanımı çok zevkli bir araçtır.

Merhaba ARacınız hayırlı olsun bende 2 hafta önce 1.2 benzinli twinport aldım 2005 model 63binde.
Bu ücretsiz servis kontrolünde neleri kontrol ediyorlar acaba bilginiz varmı randevu aldım ama sadece bilgisayara baglayıp arıza var diyorlarsa hiç gitmeyeyim. birde ilk servis ziyaretinizde 4 lastik nitrojen hediye edilecektir diye bir şey gördüm sırf onun içinde gidilebilir aslında.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben opise gittim bu ücretsiz kontrol için aracı yeni almıştım ne var ne yok çıksın dedim. 3.500 TL lik yapılması gereken iş çıkardılar. Bu önemli değil sana söylüyorlar fakat benim aracın arka kampanalarından birisi çıkmamış çıkarmak için çekiçle vura vura ve kanırtarak çıkartmaya çalıştıkları için kampana yamulmuştu. Aracı teslim ediyorlar frene basıyorum tak tak tak 2 saniye aralıklarla bu ses geliyor. Hemen yenisi takalım diyorlar bu gitmiş diyorlar. Zorla olsada düzelttirdim orada ama sonrasında ilk bakımda dışarıda değiştirmeyi tercih ettim. Ondan sonrada yetkili servise ne kontrole götürdüm aracı neden tamir için bıraktım. Ankarada ki yetkili servisler rezalet diğer illeri bilemem.

umutcanozcan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın lastikleri çok ince az kalın olsun istiyorum napmalıyım

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka kapı kolunun ordaki döşemeler benim araçtada atmış, muhtemelen yıkama sırasında bozuyolar diye tahmin ediyorum...

lastik olarakta normalde 155 80 13 vardır orjinalinde, ben askerdeyken babam 175 70 13 taktırmış, kullanışta bir fark oldu mu açıkçası pek bilmiyorum ama kaç senedir bu ebat var, herhangi bir sıkıntı yok.. zaten çok yakın çap değerlerine sahip lastikler, gerçek hızın 100 se 101-102 olarak hatalı gösteriyo en fazla, ama duruş olarak 155 lere göre çok daha güzel durur...

fakat bana kalırsa kabul etmek gerekir ki araçlarımız 2005 2006 corsa, kötü değil ama yeni araçlardan eksikleri biraz var, gerek konfor gerek teknoloji vs.. o yüzden de araca masraf yapmanı tavsiye etmem , janttır başka şeylerdir gibi... yıkat yıkat at benzini bin, ilerde de daha üst bir araç alırız inş