yeni golf u hıc boyle gormedınız :D

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın bulunduğu posizyona dikkat ettimde, tam köşe bir yere gelişigüzel park edilmiş. Kıllığına yapmış olabilirler gibime geliyor. Orada koltuğun işi ne olabilir ki, cok ilginç.!

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi an kendi arabamın böyle yandığını düşündümde ,içim cız etti , allah sabır versin aracın sahibine

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesin adama takmış biri var böyle bir fantezi yaptı.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o adam değildir bayandır yada travesti falan :D :D yakanda ya sevgilisidr yada müşterisi falandır bir alacak verecek olayıdır alamamışdır parasını yada içerdeyken biri cüzdanını boşaltmışdır oda hıncını arabadan falan almışdır :D

tamamen senaryo kurdum :D ama 9.kısımda bu tip şeyler doğal

bizim arkadaş ünv deyken evi orda tutmuşdu 1 oda 1 salon :D apartmanın içinde gayler yarı çıplak kadın sütyeni falan giymişler birbirlerini kovalıyorlardı :D :D daha neler neler gördük arkadaşın yan dairesinde ücretli bir hanım efendi kalıyordu her gece bağırışma çağırışma bir vukuat :D karşı apartmanda travestiler kalıyordu her gece birileriyle bir kavga ediyorlardı :D :D

bilmiyorum şimdi değişdimi dediğim zamanlar 98-99 falan ama nasıl olur anlaşmış gibi bütün insanlar aynı yerde toplanmış hayla ona şaşırıyorum :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba berbat olmus bunu yaptırsan bıle hayır gelmez ben binemem sahsen cok uzucu bır durum :(

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah düşmanımın başına vermesinyaaa :( :( :(
Walla o adamın yerinde olayım toptan mahalleyi verirdim ateşe :kop: daha araba gıcır gıcır :( gerçekten çok üzücü bi olay

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke benım araba da boyle yansa. 26 bın versın kasko hemen yakarım arabayı :)

cok sevıyorum arabamı ama bu şartlarde hem satmak zor, hemde 100 km de 10 lıtre yakan arabaya bınmek zor