yeni dizel araç önerisi

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar malesef elimizde olmayan nedenlerden dolayı 97 vectra b 2.0 aracımızı satıyoruz yerine 27 bin tl ye kadar arac alıcas ama bizim için artık konfor dgilde yakıt geliyor az yakıçak bi araç tavsiyesi istiyorum özellikle bu çok önemli bide parçası 2inci eli yaygın olursa sevinirim ama azcıkta konfor olsun genede :) düşündügüm araçlar şunlar

1 renault megane 2 1.5 dci 80 bg modeli expression modeli
2- fiat linea 1.3 multijet

bu araçlardan birisini seciyim diyorum megan her yönüyle çok agır basıyor bana şuan için ama sizinde fikirlerinizi almak istedim listeye başka araçlarda ekliyebilirim vucud olcülerim boy 196 kilo 90 ama buna gre olmasını istiycem konforla pek işim yok yakmasın yeter :) sakin kullanıcıyım tin tin gidenlerden yani şimdiden tesekkürler

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus tdci önerebilirim kullanıyorum diye değil tavan yüksek iç geniş rahat edersiniz çekişi de iyi

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectradan inip megane'a binmek size iyi gelmeyebilir(yol tutuş ve konfor yönünden).Dizel araçlarında sorunları var diye biliyorum,özellikle megane alırken motoruna dikkat etmek gerekir eğer sorunlu olursa 8bin tl ye kadar masraf açıyor.Benzinlideki gibi aracı yüksek devirli kullanamazsınız değilse turboyu elinize alırsınız...Bence benzinli lpgli bir araç almanızı tavsiye ederim...Astra H sedan kasa 1.6 vs.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ford focus iyi bir tercih olabilir....gerçekten çekişleride çok çok iyi...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus iyidir.. gerçi meganda 1.5 dci de güzel araç... dizel aldıktan sonra tek yapmanız gereken belli başlı dizel kurallarına uymak olacak... bu arada vectra c 1.9 cdti neden düşünmediniz?

freddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende astra almadan önce aşırı araştırma yapıyordum bir tane reno megane dizel dinamik modeli gelmişti onuda kısmet olmadı kaçırdım.Renoda çalışan arkadaşıma sormuştum bakmadan önce yol tutuşu konforu donanımı gayet iyi bir araç dedi ufak tefek kronik sorunları dışında pek masraf açmaz dedi kaçırmasaydım şimdi megane alacaktım

fleet14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectrayi LPGleyin. Bence dizel arac daha ekonomik olmayacak.
arkadaşlar malesef elimizde olmayan nedenlerden dolayı 97 vectra b 2.0 aracımızı satıyoruz yerine 27 bin tl ye kadar arac alıcas ama bizim için artık konfor dgilde yakıt geliyor az yakıçak bi araç tavsiyesi istiyorum ....

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar söyle söliyim lpgli araclar ii olmuyo su yonden arabaya tup bizim 2009 sonu baglandı ama 2 yıldır araca okadar bakmamıza ragmen illa bisi cıkarıyor atıom gaz kelebeginden cıkan hava hortumunu patlatıyo suclusu malum lpg ee yag 500ml koyuyoduk simdi cıktı 750 1 litrye buda lpgden yani kısaca lpg li araç kafamızdan cıkarıp attık ya dizel o yuzdn fikir alıyorum sizden :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Megane güzel bir tercih.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megane in sürüş karakteri opelden çok uzak..
kaporta desen yok ama motoru yeterli kadar performanslı ve ekonomik...