Yeni corsa d

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel olsa tadından yenmezmiş,1.2 sini kullanmadım ama bagaj hacmi dışında beni hiç üzmedi.

resimdeki senin araban mı bilmiyorum ama, siyah rengi seçmemde koyduğun resim etkili oldu;).... bu arada sen benim c kasadaki bagajı gör:D yazın 2 valiz zor sığdı.....

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabam 1.4 benzınlı gercekten bmw den cok yakıyor :p ayrıca easytronıc kesınlıkle ama kesınlıkle tavsıye etmıyorum eger almadıysanız vazgecın tam otomatık alın ıy aksmlar

dou61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya vala bende 1.4 benzinli manuel var gene yakıo gene yakıo...yeni corsalar gsell seçim iyi de astra daha ii ya..eğerki biras hız istersen 1.2 corsa da 1.4 kadr yakacaktr..bana alınıodu ben direk isyan ettm satıcıda şöyle dedi ben beyefendinn yazın klimayı açıp arabann ilerlemediğini duymak istemiorm dedi(odakta)bende 1.4 alıverdm.he gene yakıo baya ama bu araç gitmio ya :D devir istio onada cep dayanmıo....

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaa bu benım arabanın deposunda delık mı var ne ıbreyı duserken goruyorum hep anamdım gıttı sozde 1.4 bıleydım gsi alırdım :p

dou61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vala aynı der bendede var biliomusn harbi diorm abartısız görüosun gerçiii yksek hızda oluo anca ya insanda psikoloji bırakmıo vala insann morali bozuluo bi anda :D

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 corsa iyidir ama yakar.Benzinli araçlarda gaza basmaya gelmiyor :)Ne kadarda ekonomik kullanmaya çalışsan dizel gibi olmayacak.

Bu arada hayırlı olsun.Kazasız Belasız.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya vala bende 1.4 benzinli manuel var gene yakıo gene yakıo...yeni corsalar gsell seçim iyi de astra daha ii ya..eğerki biras hız istersen 1.2 corsa da 1.4 kadr yakacaktr..bana alınıodu ben direk isyan ettm satıcıda şöyle dedi ben beyefendinn yazın klimayı açıp arabann ilerlemediğini duymak istemiorm dedi(odakta)bende 1.4 alıverdm.he gene yakıo baya ama bu araç gitmio ya :D devir istio onada cep dayanmıo....

vala aynı der bendede var biliomusn harbi diormgörüosun abartısız gerçiii yksek hızda oluo anca ya insanda psikoloji bırakmıo vala insann morali bozuluo bi anda :D

Lütfen yazdığınız mesajlarda Türkçeyi düzgün kullanmaya özen gösterelim.

Forum Kuralı :
09- Tüm üyeler mesaj yazarken Türkçe' deki imla ve anlatım kurallarına gerekli hassasiyeti göstermelidir. Forumda yazılan mesajların, internet adabına ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak küçük harflerle yazılması gerekir. İnternet adabında, sürekli büyük harflerle yazmanın hoş karşılanmadığı kabul edilmiştir. Ayrıca sohbetlere mimik katmak amacıyla kullanıma sunulan smiley simgelerinin gereksiz yere kullanılması ve gereksiz yere atılan mesajlarla mesaj kirliliği yaratılması durumunda kullanıcı uyarılacaktır.

dou61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız öyle gösterince gerçekten çok dikkatsizmişim :D hızlıca yazalım derken türkçeyi katletmişim resmen..

sener652

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D Kasa 1.2 motor aracım var. Araçla S modunda 190 vuruorm.. Yokuş aşşağı 200 vurdum anlık bişeydi ama. basmazsan 18kr basarsanda 28kr yakıo o arada değişiyo. 1.2 olduğuna göre performans beklemiyorsun ama aracın easytronic ise.. 8bin kmden sonra Motorsilk 150.000 motor katkısı koyun ben 15.000 bakımından sonra koydum ve vites geçişleri kısaldı daha az hissedilir oldu aracın gücü arttı.. Bi yokuş vardı 1den 2 ye geçmezdi devir alamadığı için şimdi 4binde 2ye atıo ve devir alıyor çok farketti. Şimdide yakıt katkısı kullanıorm. 45 litre depoyla en az 550-600 km yapıyorum. Ve S modunda daha çok kullanan birisiyim. İlk aldığınızda çok iyi yol tutar. Ama benm aracım şuan 30binde lastikler çok yıprandı :D ve biçok virajda attırabiliyorum. 17" jant + 3.5 yay koyucam bu hafta içinde. 205 tabanlı yada 215 tabanlı lastik takıcam. ve Kutu içi hava filtresi koyucam bakalım ne kadar değişcek. Ayrıca OPC Sinyal çerçevesini sipariş edin görüntü çok değişiyor.

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Olsun...

Ben 4 sene Easytronic kullandım... Bence çok kullanışlı ve avantajlı bir şanzıman ...

Biraz kullanın baktınız ekonomik olmuyor, 1500 TL ye (10 taksit yapan yerler var) LPG taktırırsın.

Allah kaza bela vermesin...